Komentāri
Aktieru apvienība “Gapoljeri” piedāvā pirmo singlu “Muskuļu ārija”
Foto: Lita Krone, LETA

Jauno aktieru un viņu draugu muzikālā apvienība “Gapoljeri” nodod klausītāju vērtējumam grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija” no 2018.gadā gaidāmā debijas albuma, informē grupas menedžere Inese Grīnberga.

Grupas “Gapoljeri” sastāvu veido Latvijas Nacionālā teātra aktieri – Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), kā arī Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra). Gapoljeru pirmsākumi meklējami 2009.gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Studiju laika bohēma, divi aktierstudenti un ģitārists – viens spēlē, otrs ļaujas brīvās apziņas plūsmai līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā skaņas ierakstmašīnā. Tā dzimst virtuves kabarē apvienība ar skanīgo vārdu “Gapoljeri” (kas citā sakarā arī “Google” nav atrodams).

30. augustā plkst. 23:00 grupa “Gapoljeri” muzicēs “Ezīšfestā”, Palasta ielā 9, bet 6. septembrī plkst. 00:15 kāps uz skatuves “Baltās nakts” pasākumā Vidzemes tirgū.

Vairāk par grupu: gapoljeri.lv

https://soundcloud.com/gapoljeri/gapoljeri-fetaki

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl