Komentāri
Aktiera Marka Vālberga brālis Donijs uzstādījis pasaules rekordu “selfiju” uzņemšanā uz laiku
Donijs Vālbergs ar sievu Dženiju Makartiju / Foto AFP

Uzmanies, Kima! “Selfiju” pasaulē sevi pieteicis jauns karalis!

Amerikāņu aktiera Marka Vālberga vecākais brālis Donijs uzstādījis pasaules rekordu, trīs minūšu laikā uzņemot 122 “selfijus”, kas ir lielākais skaits “selfiju”, kas uzņemti šādā laika sprīdī. Šis ir oficiāls Ginesa pasaules rekords, par ko liecina arī organizācijas ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter, rekorda reģistrācija Ginesa pasaules rekordu grāmatā un Donijam pasniegtais sertifikāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekšējais pasaules rekords bija 119 “selfiji” trīs minūtēs.

Savdabīgo rekordu Donijs uzstādījis, atrodoties uz kruīza kuģa netālu no Meksikai piederošās Kosumelas salas. Donijs, kurš savulaik ir bijis populārās puišu grupas New Kids on the Block dalībnieks, šobrīd atrodas kruīzā, kas organizētas par godu šai grupai un pulcē kvēlākos tās fanus.

Foto

Donijs Vālbergs, līdzīgi kā viņa brālis, arī ir aktieris un filmējies tādās filmās kā Sestais prāts, Sapņu ķērājs, Zāģis, kā arī seriālā Ieroču brāļi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl