Aizkustinoši! Kristīne Garklāva adoptējusi lielceļa malā izmestu kaķēnu

15 komentāri
Aizkustinoši! Kristīne Garklāva adoptējusi lielceļa malā izmestu kaķēnu
Foto: Instagram un F64

LNT raidījuma 900 sekundes allaž smaidīgā moderatore Kristīne Garklāva ir viena no emocionālākajām ziņu dienesta personībām. Arī šoreiz viņa nav spējusi nosēdēt malā, rokas klēpī salikusi.

”Rīts kā rīts. Tad izlasu ziņu, ka liela ceļa malā sēžot mazs kaķēns un kādu gaida. Garām lielā ātrumā traucas mašīnas. Kāds, iespējams, pa vasaru parotaļājies un tad viņu tur atstājis. Zvanu un saku, ka varam dot pagaidu mājas. Mazais tiek noķerts un atvests,” šo rītu atceras Garklāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kamēr kaut ko rosos, dzirdu no blakus istabas bērna balstiņu – tu tagad esi drošībā un tev nebūs jāiet uz debesīm. Un tad es saprotu – mazais ir uz palikšanu, jo ticu, ka nejaušu tikšanos dzīvē nav.”

FOTO


Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

TOP komentāri

  • paldies,
  • --doremi
    +2 +2 0

    --doremi

    patīkama un visnotaļ gaišs Cilvēks..viena TV cilvekiem ,kuru gaidu redzamTV ekranos...saudzejiet darba devēji iekšejo skaistumu
  • Adoptējusi?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl