Aija Andrejeva velta dziesmu nepilngadīgām māmiņām

Komentāri
Aija Andrejeva velta dziesmu nepilngadīgām māmiņām
Foto: LETA

Ar jaunu kompozīciju Būtu tā vērts pie saviem klausītājiem nāk dziedātāji Aija Andrejeva un Lauris Valters.

Būtu tā vērts ir tituldziesma režisores Aigas Skrīveres dokumentālajai filmai Tikai bērns, kas ir skaudrs stāsts par nepilngadīgām māmiņām, to sarežģītajiem dzīvesstāstiem un cīņu par pilnvērtīgu dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ik dienu mēs uzdodam sev un arī citiem neskaitāmi daudz jautājumu, daļai no tiem atbildes nevar atrast vienā mirklī, bet ir jāmeklē, ir jācenšas!” stāsta mūziķis Lauris Valters. ”Mēs esam ieradušies uz šīs zemes, lai pilnveidotu savu dvēseli, stiprinātu garu caur dažādiem pārbaudījumiem, atklāsmēm, un ir jānotic sev, arī cilvēkiem mums līdzās, ka viss ir tā vērts! Ir jāpiedzīvo, ir jāpalīdz, ir jāvirzās! Un man ir prieks, ka man līdzās ir tik daudz talantīgu cilvēku, ar kuriem kopā var veidot ko tādu, kas liek cilvēkiem domāt, aizdomāties.”

Būtu tā vērts nav pirmais Aijas Andrejevas un Laura Valtera kopdarbs. Viņš ir arī dziedātājas izpildītās kompozīcijas Dziesma pustumsā vārdu un mūzikas autors.

Aijas Andrejevas muzikālajā pūrā šobrīd jau ir vairāki klausītāju atzinību ieguvuši dueti – kopā ar Kārli Būmeisteru tapušas Vēstules spoguļrakstā, ar grupu Otra puse – dziesma Ave Pali, bet ar mūziķi Lauri Reiniku savulaik iedziedāts romantiskais duets Pasakā.

Lasi vēl