Aija Andrejeva turpina svinēt 10 gadus uz skatuves

Komentāri
Aija Andrejeva turpina svinēt 10 gadus uz skatuves
Foto: LETA

Dziedātāja Aija Andrejeva, svinot desmitgadi uz skatuves, aicina uz īpašu koncertu Soļi ceturtdien, 16. jūlijā, Daugavas koncertzālē.

Programmā Soļi Aija Andrejeva iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā koncertā izskanēs Kafijas krūze, Tu un es, Kā neviens, Dvēselīte, kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem Ziedonis. Lācis. Sievietes un Mežā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Katru dziesmu, ko iekļāvu šā koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam – tam, kas man licis notikt kā māksliniecei,” akcentē Aija Andrejeva.

Programma un singls Soļi tapis, ieguldot visu sirdi. “Man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem, un draugiem, ņemot vērā, cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, nu jau, pateicoties lielajai skatītāju interesei un pieprasījumam, svinam gada garumā! Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem!” teic dziedātāja.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Lasi vēl