Aija Andrejeva ievilina pavasari Mālpilī

Komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva, svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, kopā ar draugiem devusies Latvijas koncerttūrē. Nedēļas sākumā viņa sniedza koncertu Mālpils kultūras centrā, kur norisinājās kas līdzīgs leģendārajam Vudstokas festivālam.

”Šis viss projekts ir baigi forši izdevies. Man ir brīnišķīgi klausītāji un skatītāji, atbalstītāji, komponisti un draugi. Mēs visi kopā radījām svētkus un turpināsim to darīt šodien Smiltenē, nākamnedēļ Liepājā un 24. aprīlī koncertzālē Palladium,” LNT raidījumā 900 sekundes teic dziedātāja Aija Andrejeva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmai Pavasaris ir tiešs sakars ar pavasara ievilināšanu Mālpilī. ”Es tam biju liecinieks,” atceras mūziķis Goran Gora. ”Kamēr Aija dziedāja, jau koncerts bija sācies, es lēnām gaidīju savu kārtu un skatījos ārā pa logu – dziesma Pavasaris koncertā ir ap viducīti, nedaudz vairāk uz beigām – es skatos un daba atplaukst, pēkšņi parādās saule, parādās cilvēki rūtainās, puķainās kleitās un dala ziedus. Es domāju – cik forši, tā kā videoklipā!” stāsta Goran Gora.

Dziesmas Pavasaris akustisko versiju skaties video!

Lasi vēl