Agris Semēvics un Jenny May pieņem izaicinājumu un startē seriālā UgunsGrēks

Komentāri

Šoreiz izaicinājumam piekrituši fotogrāfs un mūziķis Agris Semēvics un dziedātāja Jenny May jeb Maija Stuģe. Abiem jāskatās latviešu seriālu klasika. Izaicinājums gan nav noskatīties sēriju, bet bez skaņas skatīties fragmentu un dublēt ekrānā notiekošo aktieru dialogu.

“Es zinu, kas tas ir, bet es neesmu skatījusies,” atklāj Jenny May, kura no seriāla UgunsGrēks ir redzējusi vien mazu fragmentiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abiem mūziķiem jāuzmin, par ko aktieri ekrānā runā. “Es no lūpām neprotu lasīt, labāk no acīm. Ja tur daudz rādīs acis, tad es varbūt sapratīšu, par ko ir stāsts,” saka dziedātāja.

“Pasākums man, protams, ir bezcerīgs, bet, tā kā šis ir 1. aprīļa raidījums, tad kādam šajā pasaulē jābūt smieklīgam. Es pieļauju, ka es tas varētu būt,” atzīst Semēvics.

Sākumā abiem ļauts vienu reizi noskatīties fragmentu, taču izskatās, ka tas īpaši nelīdz.

Lai arī vieglā izmisumā Agris un Jenny May ķeras pie UgunsGrēka fragmenta dublēšanas.

Foto

Video

Cita starpā, lūk, 60 neredzētas bildes ar jautrību un grimasēm seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulisēs!

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl