Komentāri
84 gadus vecs krievu aktieris apprecējis 60 gadus jaunāku studenti
Foto: Scanpix

To, ka nekad nav par vēlu mīt gredzenus, apliecinājis Krievijas filmu, seriālu un teātra zvaigzne Ivans Krasko (Иван Краско), kurš par sievu apņēmis 24 gadus vecu studenti Natāliju Ševeļu (Наталья Шевель), ziņo Krievijas mediji. Šī Krasko ir ceturtā laulība.

Iespējams, šīs kļūs par gada apspriestākajām kāzām ja ne visā valstī, tad Sanktpēterburgā, kur notika laulības ceremonija, noteikti. Notikumam mediju uzmanības nav trūcis – līdzko līgavainis un līgava izkāpa no automašīnas pie dzimtsarakstu nodaļas, viņus ielenca reportieri un žurnālisti. Pēc salaulāšanās jaunais pāris devies pastaigā un ļāvies foto kameras zibšņiem, bet pēc tam baudījis – svētku banketu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ivans Krasko iepriekš bijis precējies trīs reizes. Viņa pirmā sieva aktierim dāvāja meitu, otrajā laulība dzimuši divi bērni – dēls un meita. Savukārt Krasko trešā sieva, kas par viņu bija piecdesmit gadus jaunāka, viņam dāvāja divus dēlus.

Viena no Krasko zināmākajām lomām ir Ivans Solovjovs filmā Конец императора тайги. Tāpat viņš filmējies tādās kinolentēs kā Гибель 31 отдела, Тем, кто остается жить, Господин оформитель, Колесо любви, Россия молодая, Цветы календулы. Viņš slavu iemantojis, arī filmējoties seriālos Сержант милиции, Улицы разбитых фонарей, Убойная сила, Агент национальной безопасности.

Ivana Krasko veikumu uz teātra skatuves skaties galerijā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl