Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības un zvaigžņu putekļi

FOTO: Duļevska un Simsons Ķīpsalas pludmalē cep burgerus

FOTO: Duļevska un Simsons Ķīpsalas pludmalē cep burgerus 2

Ceturtdien , 20. jūlijā, Ķīpsalas pludmalē tika aizvadīts ceturtais ”Borjomi” pikniks. Pasākumā ikviens varēja nobaudīt uz grila gatavotus burgerus, izmēģināt pludmales sporta spēles, kā arī vienkārši pabaudīt kulināro atmosfēru ģimenes, draugu un kolēģu vidū.

Šovmenis Eldars nokļuvis slimnīcā; fani izplata nelāgas baumas

Šovmenis Eldars nokļuvis slimnīcā; fani izplata nelāgas baumas 13

Pašā karstākajā ballīšu laikā no aprites pazudis populārais dejotājs un šovmenis Eldars Salvis Ozoliņš. Ievietojis ”Facebook” biedējošu foto no slimnīcas, allaž sociāli aktīvais Eldars atkal mīklaini pazudis un uz draugu un fanu satrauktajiem jautājumiem neatbild.  Skaties.lv. lūkoja noskaidrot, kas noticis ar atraktīvo šovmeni.

Berezina un Busulis mirdz konkursā ”Slavjanskij bazar”

Berezina un Busulis mirdz konkursā “Slavjanskij bazar”

Pirmdienas, 17. jūlija, vakarā Baltkrievijas pilsētā Vitebskā noslēdzās vairāk nekā nedēļu ilgušais mūzikas festivāls ”Slavjanskij bazar”, kura viens no centrālajiem notikumiem ir jauno izpildītāju konkurss. Šogad uz festivālu bija devušies dziedātāji Sabīne Berezina un Intars Busulis.

VIDEO: ”Positivus” festivāls Elijas Goldingas acīm

VIDEO: ''Positivus'' festivāls Elijas Goldingas acīm 3

Par 2017. gada ”Positivus” vienu no labākajiem šoviem lielākā daļa apmeklētāju sauc Elijas Goldingas uzstāšanos – māksliniece satricināja Salacgrīvu ar muzikāli un vizuāli apburošu performanci. Arī pašai māksliniecei paticis uzstāties Latvijā – zvaigzne savā ”Instagram” profilā ievietojusi īpašu video, kurā iemūžinātas viņas atmiņas par ”Positivus”.

FOTO: LNT skaistā Rūta, Fredis un citas slavenības ar pilnu krūti bauda “Positivus”

FOTO: LNT skaistā Rūta, Fredis un citas slavenības ar pilnu krūti bauda "Positivus" 4

Latvijā lielākais mūzikas festivāls “Positivus” uz Salacgrīvu aizvilinājis arī daudzus sabiedrībā zināmus ļaudis. Grūtniecība nav bijis šķērsis gada pozitīvāko ballīti apmeklēt arī LNT ētera personībai Rūtai Dvinskai. “”Positivus” ir festivāls, kur būt, vienalga, kādā stāvoklī!” viņa uzsver, sociālajos tīklos publicējot jauku foto no notikuma vietas.

Aizlīmēti logi un vīriešu dzimuma šoferis. Vaikules festivāla mākslinieki atklāj savas ekstravagantās aizkulišu prasības

Aizlīmēti logi un vīriešu dzimuma šoferis. Vaikules festivāla mākslinieki atklāj savas ekstravagantās aizkulišu prasības

Jau nākamnedēļ Dzintaros sāksies starptautiskais festivāls ”Laima Rendez Vous Jūrmala”, kura mākslinieku skaits pārsniedz 50 augsta līmeņa profesionālus mūziķus no visas pasaules. Pirms kāpšanas uz skatuves mākslinieki laiku pavada gan viesnīcu istabiņās, gan grimētavās, kuru prasības ir no pavisam piezemētām līdz pat izteikti individuālām.

Vai Magone Burka pēc kāzām joprojām būs Burka?

Vai Magone Burka pēc kāzām joprojām būs Burka? 28

Kamēr Latvija “laiž” uz ”Positivus”, Londonā kāzu trakums – Magone Burka ķērusies pie atbilstoša tērpa meklēšanas un gatava jau augustā mīt gredzenus ar itāli. Tikmēr Skaties.lv saņēmis satrauktus fanu jautājumus. Dzejas draugi vēlas noskaidrot – vai Magone pēc kāzām pāries itāļa uzvārdā vai saglabās cildeno Burku dzimtas uzvārdu?

FOTO: Agnese Zeltiņa valdzina īsākā minikleitā nekā meita

FOTO: Agnese Zeltiņa valdzina īsākā minikleitā nekā meita 21

Saulainus sveicienus no Spānijas tautiešiem turpina sūtīt apburošā aktrise un rotu māksliniece Agnese Zeltiņa. Viena no jaunākajām fotogrāfijām, ko viņa publicējusi savā “Instagram” kontā, ļaus apbrīnot aktrises kāju daili un noķert atvaļinājuma sajūtu arī tiem, kuriem tas vēl priekšā.

Iepazīsties – pašmāju lustīgākais ballīšu pavēlnieks! Latvijas šovbiznesā spoži uzmirdz Māris Pīlācis

Iepazīsties - pašmāju lustīgākais ballīšu pavēlnieks! Latvijas šovbiznesā spoži uzmirdz Māris Pīlācis 1

Jūnija beigās piedzīvotais rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” fināls noteikti būtu mazāk veiksmīgs bez vakara vadītāja. Māris Pīlācis šo vērtē kā savas karjeras vienu no dullākajiem pasākumiem: ”Tas bija tāds izaicinājums, ka maz neliekas! Vai es varēšu iejusties, vai es uzķeršu pareizo enerģiju un frekvenci.” To, kas tas izdevās, novērtēja gan ballītes viesi, gan pats Pīlācis.