Slavenā detektīve Frainija Fišere tiek atzīta par pazudušu. Kurš viņu aizstās? ”Mis Fišeres modernie izmeklēšanas noslēpumi” TV3 Life!

0 Komentāru
Slavenā detektīve Frainija Fišere tiek atzīta par pazudušu. Kurš viņu aizstās? ”Mis Fišeres modernie izmeklēšanas noslēpumi” TV3 Life!
Foto: Publicitātes foto

Visiem izmeklēšanas un sešdesmito gada šarma cienītājiem TV3 Life piedāvā detektīvseriāla ”Fišeres kundzes izmeklēšanas noslēpumi” turpinājumu ”Mis Fišeres modernie izmeklēšanas noslēpumi”.

Ir sešdesmitie gadi, Melburna. Pēc divpadsmit mēnešu meklējumiem Papua Jaungvinejā oficiālās iestādes ir padevušās – slavenā detektīve Frainija Fišere tiek atzīta par pazudušu. Kurš viņu aizstās?

Kurš nu pārstāvēs pilsētas iedzīvotāju intereses? Tas vēl nav skaidri zināms, bet Frainijas bagātības ir mantojusi viņas māsas meita – vieglprātīgā Peregrīna, kura atkal atlaista no darba un kura par savu tanti neko daudz nav zinājusi… Ja darīt tāpat nav ko, Peregrīna var iet arī tantes Frainijas pēdās – kļūt par privātdetektīvi!

Peregrīna ir mantojusi burvīgo tantes māju, eleganto tantes auto, bet ne vietu ekskluzīvajā sieviešu Dēkaiņu klubā – tā viņai būs jāizcīna saviem spēkiem. Kluba dāmas uztraukusi svaigi notikusi slepkavība – modes skates laikā nogalināta modele.

Peregrīna ir gatava ķerties pie izmeklētājas darba tūlīt pat, taču dāmām nav ne mazākās ticības viņas spējām. Nu tad nekas cits neatliek – nāksies tās gan pārbaudīt, gan pierādīt! Un izrādīsies, ka Peregrīna ir ne mazāk spējīga kā viņas slavenā tante.

Noziegumu, noslēpumu, negaidītu pavērsienu, humora, kuriozu situāciju un intrigu kokteilis, viegla un patīkama izklaide pēc darba nedēļas – seriāls ”Mis Fišeres modernie izmeklēšanas noslēpumi” no 5. marta piektdienās plkst. 19:00 TV3 Life!

0 Komentāru