Slavas dēļ visu! Par TV6 meiteni gatavs kļūt arī puisis

5 komentāri
Slavas dēļ visu! Par TV6 meiteni gatavs kļūt arī puisis
Privātais arhīvs

Pilnā sparā rit pieteikšanās uz 12 TV6 meiteņu vietām – jau desmitiem daiļavu iesūtījušas savus pieteikumus konkursam un gaida nācijas balsis. Starp viņām iemaldījies arī kāds puisietis. Viņa pieteikums it kā ir nederīgs, taču motivācija – ļoti spēcīga.

“Mana draudzene šeit piedalās, un mēs noslēdzām derības, ka es viņu pārspēšu. Esmu jautrs, simpātisks, ļoti komunikabls, tādēļ tieši es varētu būt TV6 mēneša puisis,” savu motivāciju spēcīgi argumentē Edgars.

Pāris stundu laikā puisis jau ir savācis visai iespaidīgu balsojumu skaitu. Diemžēl vai par laimi, konkursa noteikumi paredz, ka tajā startēt drīkst sieviešu dzimtes pārstāves vecumā no 18 gadiem.

FOTO

Lai arī Edgars pat uzvaras gadījumā starp TV6 meitenēm neparādīsies, jo viņa pieteikums neatbilst konkursa noteikumiem, iespējams, tas ir kā sava veida stimuls viņa draudzenei organizēt balsotājus savam atbalstam un arī citām daiļavām, kuras diez vai grib konkursā zaudēt bārdainam dalībniekam.

Arī tu vēl vari iesniegt savu pieteikumu konkursam, bet, ja pati nevēlies startēt, obligāti nobalso par kādu no meitenēm! To var izdarīt šeit.

TOP komentāri

 • Žeņa
  0 0 0

  Žeņa

  Kāpēc jālien sevi izrādīt, būtu labāk iemācījušās gatavot, lai var palutināt vīrus. Šausmīga tā jaunā paaudze, tikai plikumuss izrādīt.
 • rrrrrrrrrrr
  0 0 0

  rrrrrrrrrrr

  Kas tā par diskrimināciju mūsdienu Eiropā ka puisis nevar būt mēneša meitene?
  Pasmieties par to visu jau var, bet kā jau te minēja - ja būtu otrādi, ka meitenei neļautu piedalīties puišu konkursā, tad feministu kustība nolinčotu momentā to pasākumu.
 • zzz
  0 0 0

  zzz

  Būtu otrādāk, ka starp puišiem gribētu pieteikties meitene, visi sāktu čīkstēt, ka notiek dzimumu diskriminācija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!