Jānis Skutelis izmēģina populāro klausīšanās spēli!

1 komentārs

Jānis Skutelis raidījumā Bez Tabu: Dzīves Smalkumi kopā ar raidījuma vadītājiem – šarmanto Baibu Runci un vienmēr atraktīvo Ēriku Palkavnieku spēlē populāro klausīšanās spēli Lasi pēc lūpām.

Padari savu dienas noslēgumu līksmāku ar jautru spēli, kurā galvenais uzdevums ir nolasīt vārdus no lūpām. Tev būs vajadzīgas austiņas un ierīce, ar kuru var klausīties mūziku. Šo spēli varat spēlēt pāros, komandās vai individuāli. Atkarībā no tā, cik spēlētāju jūs esat, uz lapiņām sarakstiet pretējai komandai vārdus, kurus būs jānolasa no lūpām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēles noteikumi

Viens no dalībniekiem uzliek austiņas, kurās skan mūzika, bet otrs nostājas vai apsēžas viņam pretī. Dalībnieks bez mūzikas austiņām ar izteiksmīgām lūpu kustībām skaļi izrunā uz lapiņas uzrakstīto vārdu, bet dalībnieks, kurš klausās mūziku, mēģina to atkārtot. Vienojaties par to, cik laika minēšanai ir dots vienam spēles pārim. Uzvar tā komanda vai pāris, kuri atminējuši visvairāk vārdu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl