Šīs nedēļas skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētāja – LAUVA! Noskaidrots balvas saņēmējs!

1 komentārs
Šīs nedēļas skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētāja – LAUVA! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Katru nedēļu šova “Balss maskā” skatītājiem ir iespēja ne tikai sociālajos tīklos būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas balvas!

Neskatoties uz to, ka svētdien maska tika novilkta, šīs nedēļas skatītāju iemīļotākais tēls maskā un dalībnieks bija LAUVA. Kā zināms, zem Lauvas maskas slēpās televīzijas dīva, modele, fotogrāfe un raidījumu vadītāja Dagmāra Legante.

Tieši viņas priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un “Simpātiju balsojumā” kopā savāca 1205 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā, tālu nemaz neatpalika no uzvaras, Zvirbulis, kurš tika pie 1062 balsīm!

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!

Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam Rolandu P., ar tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

Balva šonedēļ – pārsteiguma balva no “Bite”.

Arī tev ir iespēja piedalīties “Simpātiju balsojumā” un pacīnīties par foršām balvām. Katru nedēļu citādākas balvas gādā – “Bite”, “Alma”, “SMSCredit” un “CocaCola”! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu “Simpātijas balsojuma” lapu meklē ŠEIT!