Simtgadniece jubilejā nirst pie haizivīm

Komentāri
Simtgadniece jubilejā nirst pie haizivīm
Foto: Steve Garner, Flickr

Apaļo 100 gadu dzimšanas dienu nosvinējusi kāda vecvecmāmiņa no Dienvidāfrikas Republikas. Lai gan šajā vecumā viņa varētu baudīt klusumu un mieru, Džordžina Harvuda nolēma izmēģināt ko daudz ekstrēmāku.

Džordžina Harvuda, svinot simtgadi, ieplānojusi virkni aktivitāšu. Cienījamā vecuma dāma jau paspējusi nolēkt ar izpletni, nu kārta peldei ar haizivīm. Asins stindzinošo izaicinājumu simtgadniece pieveica nedēļas sākumā Dienvidāfrikas krastos. Džordžina, tērpta pilna auguma niršanas kostīmā, vispirms iekāpa īpašajā būrī, kas parasti drošības apsvērumu dēļ tiek izmantoti, nirstot ar haizivīm. Tad viņu ielaida ūdenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divas dienas pēc drosmīgā varoņdarba vecvecmāmiņa nolēca ar izpletni. Kā viņa pati skaidro, aktīvā atpūta ir viņas ilgdzīvošanas pamatā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl