1 komentārs
Zvaigznes ir runājušas! Kāpēc Strēlnieki ir labākie mīlnieki

Sveiciens visiem skaistajiem, optimistiskajiem Strēlniekiem un viņu otrajām pusītēm! Strēlnieki savus svētkus svin, sākot ar 23. novembri līdz pat 21. decembrim. Kas jāzina sievietēm, tiekoties ar šīs lieliskās horoskopa zīmes pārstāvjiem?

Strēlnieki ir optimisti. Pat drūmākajā dienā šīs zīmes pārstāvji uzlabos tavu garastāvokli. Viņiem vienkārši ir harisma, kas ikvienai sievietei liek pievērst uzmanību un uzturēties šīs zīmes kompānijā. Strēlniekus no citām zīmēm var atšķirt ar to, ka šī zīme nepārtraukti vēlas kaut ko uzzināt. Viņiem patīk mācīties, visu laiku būt pirmajiem un ieņemt līdera pozīcijas gan ikdienas dzīvē, gan profesionālajā karjerā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies iekarot Strēlnieka sirdi, esi atraktīva, droša un vienmēr gatava uzslavēt šīs zīmes vīriešus. Strēlniekam blakus vajag gudru, koptu un pašpārliecinātu sievieti, tādu pašu kā pats Strēlnieks. Rēķinies ar to, ka tieši Strēlnieks vēlas izzināt pasauli vairāk nekā citas zīmes. Mīnuss šādās attiecībām ir attālums. Jūs bieži varat būt šķirti, tomēr, ja esi iekritusi Strēlnieka sirdī, tad tas ir uz ilgu laiku.

Strēlnieks ir dzimis veiksminieks, tieši tāpēc mēdz aizmirst par dzīves praktisko pusi, kas noved pie tā, ka Strēlnieks sāk paļauties tikai uz veiksmi. Sievietei pie Strēlnieka sāniem jārēķinās ar Strēlnieka karstasinīgo, brīžam pārgalvīgo rīcību. Diemžēl, Strēlnieki nespēj palikt vienā vietā ilgstoši, tāpēc esi spontāna, bet vienlaicīgi arī noslēpums Strēlniekam. Šīs zīmes pārstāvjiem patīk cīnīties par to, kas grūti iegūstams.

Foto: slavenākie Strēlnieki

Foto: iespējams, seksīgākais no Strēlniekiem – Ians Somerhalders un viņa mīļotā, Nikija Rīda

TOP komentāri

  • Virtulis
    0 0 0

    Virtulis

    Ā, tas ir sievietēm.. Es kā vīrietis gribēju argumentus kāpēc strēlnieces ir izvirtušas, drošas, vēlas pamēģināt ko jaunu, nekautrējas papildināt savas mineta prasmes utt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl