Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē risinājās ne vien konkurss “Vecmāmiņa 2016”, bet arī “Latvijas Talantīgā Princese” kronēšanas pasākums, kurā uzvarēja hokejista Kaspara Saulieša meitiņa Kerija Sauliete. Skaties.lv sazinājās ar Kerijas mammu Katrīni Saulieti, lai apsveiktu mammu ar meitiņas uzvaru, kā arī parunātu par Sauliešu ikdienas dzīvi.

Apsveicu tevi un meitiņu Keriju ar uzvaru Princešu konkursā! Kā izlēmāt piedalīties un kādu talantu rādīja Kerija?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kerija diezgan nopietni ir aizrāvusies ar dziedāšanu, dzied vokālajā studijā RASA popgrupā “Dzintariņi”, trio “Little Ladies”, kā soliste un arī skolas ansamblī. Šogad aktīvi sāka piedalīties vokālajos konkursos un pie tam ar ļoti labiem panākumiem! Ir iegūts gan Grand Prix, gan pirmās un otrās vietas, gan skatītāju simpātijas balvas.

Piedalījāmies tādēļ, ka man draudzene ieteica šo konkursu.

Man nebija nekādu šaubu, ka Kerija ir gatava arī šādam konkursam, jo viens no svarīgākajiem kritērijiem ir talants un personība.

Un tieši skatuves pieredze un daudzie apbalvojumi viņai ir devuši diezgan lielu pārliecību par sevi un Kerija māk sevi pasniegt ļoti labi. Viņas talants, protams, bija dziedāšana.

Foto no Katrīnes privātā arhīva

Vai Kerija iepriekš piedalījusies līdzīgos konkursos?

Šāda veida konkursos Kerija piedalās pirmo reizi. Parasti vokālajos konkursos piedalījās, kur parāda savu priekšnesumu un gaida rezultātus, dažreiz arī žūrija pasaka pāris vārdus par tavu uzstāšanos. Žūrijas sastāvā pārsvarā ir 3-5 cilvēki, kuri nolemj, kurš tad nu ir bijis spēcīgākais. Bet šis bija pavisam cits pasākums – te žūrija vērtēja priekšnesumu, vizītkarti (ko un kā meitene par sevi var pastāstīt) un arī defilē, kā prot skaisti iznest vakarkleitu (tur Kerijai palīdzēja pieredze, ka ir piedalījusies jau divas reizes bērnu zīmola Lazy Francis modes skatē kā modele). Un pats interesantākais ir tas, ka bija 20 (!) žūrijas locekļi, puse no Latvijas un puse starptautiskā žūrija gan no Krievijas, Gruzijas, Baltkrievijas u.c., un te jau nenostrādātu tas, ka kādam patīk hokejs un tāpēc nobalsotu par Keriju (kā lasīju kādā komentārā), te tiešām žūrijai bija jāiekrīt acīs ar savu personību, lai iegūtu balsis.

Video: Kerijas tiek kronēta par “Latvijas Talantīgāko Princesi”

Vai nebija bail uzstāties?

Parasti jau, man liekas, ka man ir lielāks uztraukums nekā Kerijai. Viņa ir diezgan mierīga, bet gan jau satraukumiņš iekšā sēž, bet kad ir uz skatuves, to vispār nevar manīt, tur viņa ir kā zivs ūdenī. Domāju, ka vairāk Kerijai bija satraukums par vizītkarti, bet norunāja ar pauzītēm, skaidri un pārliecinoši.

Vai mazā māsa iet lielās māsas pēdās? Kā abas sadzīvo, vai neķīvējas par uzmanību? 

Jā! Mazā Kortnija ir uzsākusi arī savu solo karjeru (smejas)! Pirms divām nedēļām piedalījās savā pirmajā nopietnajā konkursā un ieguva 1. vietu vecuma grupā līdz 5 gadiem. Šo svētdien mēs brauksim uz Lietuvu uz vokālo konkursu, tur gan būs interesanti, jo šoreiz Kerija un Kortnija sacentīsies vienā vecuma grupā 4-7 gadi. Tur būs 18 dalībnieki un lietuvieši ir diezgan spēcīgi vokālajā ziņā. Kortnija pie tam uzstāsies pati pirmā šajā konkursā, cerams nebūs satraukusies, lai gan redzu, ka parasti mazie vispār nesatraucas, tikai sagurst ātri, bet lielie gan staigā aizskatuvē ar trīcošām rokām.

Meitenes dzīvo draudzīgi, bet, protams, arī ir kašķi, bet parasti jau tas ir tāpēc, ka mazā lien klāt lielajai, kad lielā ir aizņemta ar savām lietām, vai speciāli traucē kaut ko, lai iegūtu Kerijas uzmanību.

Bet viņām abām tagad ir tāds vecums, ka kopā spēlēties ir interesanti, Kortnija vairs nav tik maza, bet Kerija vēl nav tik liela, tāpēc šobrīd viņas ir draudzīgas.

Foto no Katrīnes privātā arhīva

Vai tas ir tavs nopelns, ka meitiņas ir tik aktīvas?

Nu, negribētu teikt, ka tikai mans, mums jau ģimenei vienkārši ir tāds dzīvesveids. Kaspars visu laiku ir kustībā, es arī nesēžu uz vietas un nodarbojos ar dažādām lietām. Bet nu, protams, ja es viņas nevestu uz dažādiem pulciņiem, tad viņas nebūtu tik aktīvas.

Kā es smejos, īsti urbināt degunu, viņām nav laika, it sevišķi Kerijai, kura dzied, spēlē klavieres, apmeklē angļu valodas kursus, iet keramikas pulciņā un skolas ansamblī un ik pa laikam saka, ka grib atsākt atkal dejot, jo pirmajā klasē vēl dejoja, bet pati teica, ka slodze par lielu, tāpēc no dejām šogad atteicāmies.

Vienīgās brīvās dienas Kerijai ir piektdienas, kad nav citu pulciņu. Katrā ziņā, saprotu, ka tas, ka bērnam ir daudz nodarbes, tas viņu tikai stiprina, jo kaut kā esmu ievērojusi, jo vairāk Kerija dara, jo labāki viņai rezultāti ir it visā, arī mācībās!

Foto

Vai neplānojat vēl vienu bērniņu ģimenē?

Pagaidām par to noteikti vēl nedomājam. Bet kas zina, visādi dzīvē gadās… (smaida).

Ko tu domā par mammām, kuras visas bērna aktivitātes publicē sociālajos tīklos? Vai pati esi aktīva Instagram lietotāja?

Nu, tu patiesībā tad pajautāji, jo es domāju par sevi (smejas), jo es tiešām publicēju bērnu aktivitātes, un tas ir ar mērķi, lai daudzas jaunās māmiņas vispār uzzina, kur un ko var darīt kopā ar bērnu. Man pat ir rakstījuši vēstules, ka nav zinājuši, ka Latvijā ir tik daudz bērnu vokālie konkursi. Bet tas ir tāpēc, ka pārsvarā jau zina tikai tos populārākos, un latviešu publika zina latviešu rīkotos konkursus un krievu publika zina krievu rīkotos konkursus, bet mēs mēģinām piedalīties dažādos, lai būtu tā pieredze lielāka.

Piemēram, janvāra sākumā Latvijā notiks Baltkrievijas Republikas rīkots vokālais konkurss, kur sākumā bija jāiesūta sava anketa un pēc sasniegumiem viņi izvērtē, vai tiksi laists uz skatuves. Kerijai jau atnāca apstiprinājums, ka viņa ir viena no finālistēm. Tāpēc arī es lieku daudz ko sociālajos tīklos, lai vispār mammas un vecāki bērni uzzina, ka ir dažādas iespējas, kur piedalīties. Protams, arī bieži vienkārši lepojos ar savām meitenēm un izlieku viņu sasniegumus.

VIDEO: kā Katrīne savaldzināja savu Kasparu

Neapstrīdami, tu esi ļoti skaista sieviete. Kā tu atrodi laiku, lai parūpētos par sevi?

Nu bez tā nekādi, par sevi vienmēr ir jāatrod laiks parūpēties! Mans laiks ir diezgan sarakstīts pa dienām un minūtēm, tāpēc mēģinu dublēt savas lietas, kamēr, piemēram, meitenes ir skolā, dārziņā vai kādā pulciņā, es izdaru savas lietas.

Manuprāt, sievietei ir jārūpējas par sevi un vienmēr jāizskatās sakoptai.

Tas nenozīmē, ka ir jāstaigā vakara frizūrās vai augstpapēžu kurpēs, bet kaut vienkāršām lietām ir jābūt izdarītām, piemēram, sakoptiem nagiem, tīriem matiem, svaigām, tīrām drēbēm. Man, redz, ir paveicies ar to, ka man ir tāds darbs, pat īstenībā vairāki darbi, ko darbu un visu samenedžēt tā, lai viss būtu izdarīts. Protams, bez draugiem un cilvēkiem, kas man ir apkārt, būtu grūtāk, jo bieži man draugi palīdz tieši ar bērniem, kad Kaspars ir prom, par cik aukles mums nav.

Foto no Katrīnes privātā arhīva

Tu un vīrs piedalījāties šovā “Tēta nedienas Latvijā”. Kā ir mainījusies jūsu abu ikdiena un vai Kaspars ir vairāk pievērsies mājas darbiem?

Vai, tas liekas, ka bija jau tik sen! Katrā ziņā mainījās ikdiena uz kādām 2-3 nedēļām (smejas), jo tad Kaspars tā apzinīgi man palīdzēja tieši ar bērniem. Bet tad jau atkal bija kaut kāds izbraukums un pēc nedēļas atbraucot visus bērnu pienākumus jau atkal biju uzņēmusies es… BET! Piemēram, vakar kamēr mēs ar meitenēm bijām Labdarības koncertā, kur abas manas meitenes dziedāja uz skatuves, atbraucām mājās un māja spīdēja un laistījās, cik kārtīgi bija to iztīrījis! Kaspars mājas lietās vienmēr ir palīdzējis, arī pirms tā raidījuma.

Video: “Tēta nedienas Latvijā” ar Sauliešu ģimeni

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl