Zinātnieki pierādījuši! Seksa, attiecību un romantikas iznīcinātājs – viedtālrunis

Pievienot komentāru
Zinātnieki pierādījuši! Seksa, attiecību un romantikas iznīcinātājs – viedtālrunis
FOTO: Flickr.com

Oksfordas Universitātes gaišie prāti, izpētot 24 tūkstošu pāru kopdzīvi, secinājuši, ka iemesls laulību šķiršanai, sānsoļiem un strīdiem ir viedtālruņu lietošana pusnakts stundās. Precētajiem arvien nesvarīgāka šķiet fiziska tuvība, uzmanību no otra gaida aizvien mazāk, un beigās pilnībā zūd vēlme pēc romantikas. Turklāt, ja laulātie iegūst informāciju par citu cilvēku nevainojamo kopdzīvi, tad pašu ikdiena iekrāsojas vēl drūmākās krāsās. Interesanti, ko par šādu pētnieku secinājumu saka latviešu vīrieši, kuri paši ir aktīvi viedtālruņu lietotāji.

Radio raidījumu vadītājam Valdim Melderim ir 24 tūkstoši sekotāju Twitter vietnē. Valdis pats ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs. Pēc izglītības psihologs, bet par seksu daudz runā mono izrādē ”Seksa guru.” Valdis uzskata, ka Oksfordas zinātnieki stipri vien pārspīlē. Viedtālrunis ir tikai mūsdienīgs instruments, jo tajā ir “visa dzīve” – gan e -pasts, gan telefons, gan piezīmju blociņš. Risks ir tajā, ka visu laiku cilvēks ir tiešsaistē, nepārtraukti pieejams, ja, protams, pats ļaujas. Otrs risks viedtālruņa lietošanā – pārspīlēta negatīva reakcija brīdī, kad ieraugi otram rokās telefonu. Melderis iesaka labāk neļaut sievām skatīties romantiskas komēdijas nekā vainot mobilo telefonu. Filmā aktierim ir jāuztur romantiskas attiecības divas stundas, bet no vīriešiem ikdienā tas tiek prasīts visu mūžu. Tas ir nesalīdzināmi. Lielāks ļaunums esot romantiskas filmas, romantiskas grāmatas nekā viens viedtālrunis.
Valdis Melderis visiem viedtālruņa ēnā dzīvojošajiem iesaka runāt ar savu otro pusīti, jo, viņaprāt, nav aparāta, kas spētu konkurēt ar sievietes pieskārienu.
Radio dīdžejam Tomam Grēviņam Twitter vietnē seko vairāk nekā 35 000 sekotāju. Pats atzīst, ka viedtālrunis ir viņa svarīgākais dokuments, kas vienmēr atrodas līdzās. Tas Tomam ir gan plānotājs, gan kalendārs, gan vieta piezīmēm. Tomēr pilnīga atkarība Grēviņam no šīs ierīces nedraud. Kaut vai tāpēc, ka – ja viņš vēlas viedtālrunī nedaudz izklaidēties un paspēlēt kādu spēli, tad ātri vien tā apnīk, jo piedāvājums nemaz neesot tik plašs. Lūk, abu kungu ieteikumi, lai viedtālrunis nekļūtu par pilnīgu attiecību iznīcinātāju.

Skaties foto:

Radio dīdžejam Tomam Grēviņam Twitter vietnē seko vairāk nekā 35 000 sekotāju. Pats atzīst, ka viedtālrunis ir viņa svarīgākais dokuments, kas vienmēr atrodas līdzās. Tas Tomam ir gan plānotājs, gan kalendārs, gan vieta piezīmēm. Tomēr pilnīga atkarība Grēviņam no šīs ierīces nedraud. Kaut vai tāpēc, ka – ja viņš vēlas viedtālrunī nedaudz izklaidēties un paspēlēt kādu spēli, tad ātri vien tā apnīk, jo piedāvājums nemaz neesot tik plašs. Turklāt jāņem vērā arī mūsdienu tehnoloģiju pozitīvais aspekts – daudzi viens otru ir atraduši un iepazinušie tieši izmantojot viedtālruni. Lūk, abu kungu ieteikumi, lai viedtālrunis nekļūtu par pilnīgu attiecību iznīcinātāju.

Skaties video: