Zinātnieki atklāj: sievietēm ir nepieciešams vairāk miega

Komentāri
Zinātnieki atklāj: sievietēm ir nepieciešams vairāk miega

Balstoties uz pētījumiem, sieviešu smadzenes ir vairāk noslogotas nekā vīriešu. Zinātnieki ir konstatējuši, ka aptuveni 20 minūtes vairāk miega ir nepieciešams sievietēm, salīdzinājumā ar vīriešiem, jo sieviešu smadzenes darbojas intensīvāk. 

Pētījumā piedalījās 210 cilvēku, gan sievietes, gan vīrieši. Viena no galvenajām miega funkcijām, ir smadzeņu atslodze jeb atbrīvošanās. Miega kvalitāte ir atkarīga no tā cik daudz smadzenes tiek apgrūtinātas dienas laikā. Tas atkarīgs no darba sarežģītības un intensitātes. Jo vairāk smadzenes tiek noslogotas, jo vairāk ir nepieciešams tām miers un atslodze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sievietes spēj veikt vairākus uzdevumus vienlaikus, tāpēc smadzenes tiek noslogotas vairāk nekā vīriešu smadzenes. Pētījumā tika konstatēts, ka slikts miegs sieviešu vidū bija saistīts ar vairākām blakusparādībām, tādām kā paaugstināts psiholoģiskais diskomforts, depresija, dusmas, šīs pazīmes tika atklātas tikai sievietēm. Tādēļ šovakar iesakām tev doties gulēt laicīgi, un izgulēties, lai tu būtu moža un stipra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl