Komentāri
Zināmi pirmie “Eucerin” konkursa uzvarētāji
Eucerin publicitātes foto (Eucerin)

Jau nedēļu aktīvi notiek konkurss, kas tapis kopā ar profesionālo dermokosmētikas līdzekļu ražotāju “Eucerin®”. Konkursā Tev jāizpilda tests, kas palīdz noteikt Tavu ādas tipu, jāatstāj savi kontakti un viss – Tu piedalies izlozē par vienu no četriem “Eucerin®” balvu komplektiem. Ir pagājusi pirmā nedēļa, un zināmi pirmie laimīgie.

Tātad pirmajā izlozē laimējušas četras dāmas:

  • Anita S., kuras telefona numurs beidzas ar 474
  • Viktorija N., kuras telefona numurs beidzas ar 759
  • Inese T., kuras telefona numurs beidzas ar 416
  • Linda L., kuras telefona numurs beidzas ar 070

Apsveicam! Visas četras uzvarētājas balvā saņems “Eucerin®” balvu komplektus, kuros katrā ir “Elasticity+Filler” dienas krēms un “Elasticity+Filler” nakts krēms. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Labās ziņas ir tās, ka konkurss turpinās vēl vienu nedēļu, un tajā piedalās visi, kuri līdz 2. maija plkst. 11:59 izpildījuši testu un atstājuši savus kontaktus. Jāpiemin, ka konkursā piedalās arī visi tie, kuri testu izpildījuši un kontaktus atstājuši arī pirmās nedēļas laikā, taču nav starp četriem šīs nedēļas uzvarētājiem.

Piedalies konkursā šeit!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl