PASTEIDZIES! ZĪMĒJUMU KONKURSA PĒDĒJĀ DIENA! Lai saņemtu lieliskas balvas, iesūti sava bērna skaistāko mākslas darbu

33 komentāri
PASTEIDZIES! ZĪMĒJUMU KONKURSA PĒDĒJĀ DIENA! Lai saņemtu lieliskas balvas, iesūti sava bērna skaistāko mākslas darbu
FOTO:PROmravcolev, Flickr.com

Ikviena bērna zīmējums ir īpašs – tas nav novērtējams naudas izteiksmē, tas ir izcilāks par jebkuru Leonardo da Vinči un Pikaso mākslas darbu, un mūsu bērni to rada no sirds. Skaties.lv rīko konkursu ikvienam mazajam māksliniekam, kuram patīk zīmēt.

Vēl šodien, 24. augustā, līdz pusnaktij – gaidām tava bērna visskaistāko zīmējumu. Balsot vari ar klikšķīti  “patīk”un  ierakstot  komentāros, kurš zīmējums tevi uzrunā visvairāk.

Balvas

1.vieta. Velokarts

FOTO: publicitātes foto

FOTO: publicitātes foto

2.un 3. vieta. Ielūgums (2 bērni un 2 pieaugušie) uz atpūtu Piknikparkā

FOTO: piknikparks.lv

FOTO: piknikparks.lv

Piknikparks ir vienīgais šāda veida ģimenes atrakciju parks Latvijā, kas piedāvā atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Piknikparks ir unikāla iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku ģimenes lokā. Varēsit spēlēt dažādas spēles un piedalīties atrakcijās. Tavs bērns, iespējams, pirmo reizi dzīvē mini zoodārzā varēs tuvumā aplūkot dažādus mājdzīvniekus – zosis, aitas, trušus, vistas un kazas. Tavu ģimeni gaida Lauki pilsētā!

Viss, kas tev, māmiņ, jādara – nofotografē vai ieskenē savas atvases skaistāko zīmējumu, aizpildi turpmāk redzamo anketu, augšupielādē foto un saņem lieliskās pārsteiguma balvas sev un mazajam no Piknikparks.lv!

Pie “īss apraksts par bildē redzamo” mini savas atvases vārdu, vecumu un mākslas šedevra aprakstu.