Zīlējam ar papīru un uzzīmētu kvadrātu

Komentāri
Zīlējam ar papīru un uzzīmētu kvadrātu

Paņemiet tīru, baltu papīra lapu un uzzīmējiet uz tās kvadrātu. Tam jāatrodas centrā un jāaizņem apmēram puse lapas laukuma. Aizveriet acis un uzlieciet uz lapas astoņus punktus, bet pēc tam apskatieties, kā šie punkti izvietojušies.

Ja viens punkts atrodas tālu no pārējiem punktiem, bet kvadrāta iekšpusē, tad jums jāmaina komunikācijas stils ar mājiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja viens punkts atrodas kvadrāta ārpusē, bet pārējie iekšpusē, tad  vajadzētu padomāt par to, vai pareizi esat noteikuši prioritātes savā dzīvē un vai jūs no tām neatrauj maznozīmīgas lie­tas.

Ja kvadrāta ārpusē ir vairāki punkti, esiet gatavi virknei ne­pa­tik­šanu. Nepieļaujiet kļūdas attiecībās ar cilvē­kiem, no kuriem atkarīgi jūsu pa­nā­kumi.

Ja vairāk nekā trīs punkti atrodas kvadrāta augšējā labajā stūrī, jūs gaida vērtību pārvērtēšana.

Ja vairāk nekā trīs punkti at­rodas kvadrāta augšējā kreisajā stū­rī, pacentieties nesteidzināt notikumu gaitu.

Ja vairāk nekā trīs punkti atrodas kvadrāta apakšējā labajā stūrī, ne­palaidiet garām patīkamu pār­stei­gumu.

Ja vairāk nekā trīs punkti atrodas kvadrāta apakšējā kreisajā stūrī, esiet gatavi virzīties pa karjeras kāpnēm uz augšu.

Ja visi vai lielākā daļa punktu veido kaut ko līdzīgu aplim kvadrāta iekšpusē, jums steidzami jāpieņem sva­rīgi lēmumi un tie jāīsteno dzīvē.

Ja punkti kvadrāta iekšpusē vei­do kaut ko līdzīgu kvadrātam, rom­bam vai citam četrstūrim, jums pa dzīvi jāiet patstāvīgi.

Ja punkti kvadrāta iekšpusē vei­do kaut ko līdzīgu trijstūrim, tad jūs tiksiet galā ar apnikušu problēmu.

Ja divi punkti pieskārušies viens otram vai sagadījušies kopā, tad viss, ko jūs kaislīgi vēlaties, var piepildīties bez īpašām pūlēm no jūsu puses.

Ja vairums punktu atrodas uz kvadrāta robežām, jūs stāvat svarīgu dzīves pārmaiņu priekšā.

Ja vairākums punktu atrodas kvadrāta centrā, tad jums nāksies ņemt palīgā humora izjūtu.

Ja caur jebkuriem diviem punk­tiem var novilkt taisnu, jeb­kurai no kvadrāta pusēm paralēlu līniju, tad tuvākajā laikā jūs gaida miers un sa­mie­ri­nā­šanās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl