Ziemas pasaka jeb kāzas pie kopā stādītas eglītes

Komentāri
Ziemas pasaka jeb kāzas pie kopā stādītas eglītes

Sāra un Kīls pirms piecpadsmit gadiem kopā iestādīja eglīti neilgi pēc tam, kad abi sāka tikties. Pagājušās nedēļas nogalē pāris apprecējās, sarīkojot kāzas tajā pat maģiskajā vietā, kur iestādīja eglīti.

Pāris salaulājās Rodas salā, Grieķijā. Ceremonija bija skaista, kas radīja arī Ziemassvētku sajūtu abos mīlas balodīšos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis bija laimīgākais mirklis manā mūžā,” stāsta Kīls.

Kīls atceras, ka vēlējies uzņemt bildi, kurā attēlots tas, kāds viņš vienmēr ir vēlējies būt – laimīgs ne vien sevis, bet sieviņas dēļ. Un, kurš gan teicis, ka kāzas ziemā nevar būt kā pasaka? Jaunajam pārim – rūgts!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl