ZIEDU HOROSKOPS. Uzzini, kāds zieds valda pār tavu raksturu un dzīvi

Komentāri

2. Ģerānija. Maijpuķīte. Portulaks

2/13

Uzpirkstenīte. Magnolija. Hortenzija

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Uzpirkstenīte 21.03 – 31.03

Diezgan indīga puķe. Cilvēki, kas dzimuši šā zieda zīmē ir strauji un izlēmīgi. Izceļas ar intelektu un t.s operatīvo atmiņu – ļoti viegli iegūst nepieciešamo informāciju. Viegli analizē situāciju, nekad neapjūk. Protams, lielās spriedzes dēļ, mēdz būt ļoti nervozi.

Magnolija 01.04  – 10.04

Ambīcijas un godkāre, vēlme vienmēr būt pirmajam – raksturīgākās iezīmes Magnolijas zīmē dzimušajiem. Turklāt Magnolija nemaz nevēlas uzklausīt citu viedokli. Tādēļ viņas stāvoklis sabiedrībā mēdz būt svārstīgs. Magnolijas galvenais uzdevums – mācīties ieklausīties līdzcilvēkos.

Hortenzija 11.04 – 20.04

Cilvēks – svētki. Viesmīlīgs, dāsns. Hortenzijai patīk rīkot visdažādākās ballītes. Tikai Hortenzijai būtu ik pa laikam sev jāatgādina, ka dzīve nav tikai svētki. Turklāt, nepārtrauktās svinības Hortenzijas tuviniekus stipri vien nogurdina. Viņi ļoti gaida, kad Hortenzija beidzot iesaistīsies arī ikdienas darbos.

2. Ģerānija. Maijpuķīte. Portulaks

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl