5 komentāri
Zēns vai meitene? 10 pazīmes, kā noteikt gaidāmā bērniņa dzimumu

Gaidīšanas laiks ir patiešām aizraujošs, bet laiks, ko pavadām, domājot, vai pasaulē laidīsim zēnu vai meiteni, mēdz vilkties bezgalīgi ilgi. Lūk, pazīmes, kas liecina – tu būsi mamma mazam puisītim vai meitenītei!

Mammu starpā pastāv uzskats – jo smagāka grūtniecība un jo topošā māmiņa jūtas sliktāk – gaidāma meitiņa. Ultrasonogrāfija, protams, ir vēl viens risinājums, bet bez tās arī mammas ļoti viegli var noteikt bērniņa dzimumu pašas, paskatoties vien uz sava ķermeņa izmaiņām. Lūk, 10 pazīmes, pēc kurām noteikt, kā mamma būsi – zēna vai meitenes!

Foto

TOP komentāri

 • es
  0 0 0

  es

  Pēc visiem kalendāriem taisījām puiku..un ļoti gribam puiku.pirmais ir jau zēns,otro ar ļoti gribētos.22 ned.usg parādīja no apakšas dupsīti un lūpiņas,pateica ka meita,bet ceram ka puika)))galvanais jau vesels bērns.
  Kādai ir gadījies tā ka pasaka meita bet piedzimst puika?
 • 0me
  0 0 0

  0me

  man ir 3 meitas, un nekaitēja pilnīgi nekas, ne vēmu, ne ģību...kamēr staigāju 9 mēnešus.Dzemdēju no 30- 35 gadiem.kĀ smējos, ar vēderu bija vieglāk kā bez...
  Dzimums tur nav pie vainas.
 • Lenny
  0 0 0

  Lenny

  Kad biju stāvoklī ar pirmo bērniņu, visas šāda tipa pazīmes, kalendāri utt liecināja, ka būs 100% meituks. Vienīgi tests pēc kaut kādas asins atjaunošanās rādīja, ka būs puika. Piedzima man brīnums, kas nu nekādā gadījumā neizskatās pēc meituka. Stiprs puika - īsts brašulis. :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl