Komentāri

Lai, sajūtot pirmās saaukstēšanās vai vīrusu infekcijas slimības pazīmes, nebūtu tūlīt jāsteidzas uz aptieku, zāļu sieva Līga Eglīte iesaka vairākus no dabas veltēm gatavotus veselības dzērienus.

Dzēriens, kuru ļoti ieteicams dzert tiem, kuri vēl nav saslimuši.  Tā sastāvdaļas – salvija, timiāns, mārsils. Mārsilu lieto pret klepu, ar to atvieglo elpošanu. Timiānam un salvijai arī ir līdzīgas īpašības. Dzēriena aromātam – piparmētra. Līgas ieteikums, – ja ir sajūta, ka vīruss tūlīt, tūlīt būs klāt, mēģināt mazliet pabadoties… Labāk izlaist kādu ēdienreizi, bet tās vietā dzert šo dzērienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrs dzēriens. Dabīgos vitamīnus, dabīgās minerālvielas – dzērvenes, upenes – aplej ar karstu ūdeni. Ja dzērienu dod tikai pieaugušajam, tam var pieliet klāt paša gatavotu trejdeviņu zālīšu uzlējumu vai arī melno balzāmu. Ja dzērienu dod bērnam, tad, protams – nē. Beigās dzērienam klāt pievieno pašdarinātu ingvera un citrona ievārījumu. Dzērienu lieto pret kakla sāpēm un klepu.

Foto

Karsts ūdens, piparmētras, upeņu lapas un zariņi, kaltētas cidonijas, kadiķogas, svaigi sarīvēts ingvers un trejdeviņu zālīšu uzlējums. Rezultātā sanāk vitamīniem bagāts dzēriens, kas jālieto, ja esi devusies pie dabas.

Video

Lasi vēl