Zaļenieku skaistulīte atklāj savu dailes noslēpumu

Pievienot komentāru
Zaļenieku skaistulīte atklāj savu dailes noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Sievišķīgai sievietei svarīgs ir ne tikai lielisks izskats, bet arī prāta spējas, ir pārliecināta 28 gadus vecā Ita Gražule no Zaļenieku novada – viena no 30 Latvijas daiļākajām sievietēm.

Augusta sākumā izskatīgā tumšmate no Zaļeniekiem cīnīsies par Latvijas skaistākās sievietes kroni konkursā ”Mrs. Latvija 2020”. Ita Gražule ir laimīgi precējusies divu meitu māmiņa un skaistumkonkursā nolēmusi piedalīties, jo viņai patīk sevi izaicināt, izkāpt no komforta zonas.

Vairāk par skaisto Itu lasi šeit!

Skaistumkonkurss katrai no dalībniecēm ir iespēja parādīt ne tikai īpašos talantus, bet nodemonstrēt arī savu sievišķību. Jautāta, kāda, pēc viņas domām, ir sievišķīga sieviete, Ita teic: ”Tas viennozīmīgi ir balanss starp prātu un izskatu.

Manuprāt, ir jāprot ne tikai lūpas uzkrāsot, bet arī alga nopelnīt, gardi ēst pagatavot, bērnus audzināt un būt lieliskai sievai un atbalstam savam mīļotajam vīram.”

Viņasprāt, sievišķība saistās arī ar sevis pilnveidošanu: ”Nevar apstāties un pateikt: stop, man ir labi, kā ir. Vajag iet tālāk, mēģināt ko jaunu. Piemēram, es esmu atsākusi apgūt angļu valodu privātstundās. Grūtāk iet ar mājasdarbu pildīšanu, bet, ja ir atbalsts un gribasspēks, tad arī tie nav tik traki.”

Ita nenoliedz, ka sievišķīga sieviete ir tāda, kura prot par sevi parūpēties.

”Ir jāprot labi izskatīties un justies harmonijā ar sevi. Manuprāt, katrai sievietei ir jāpiemīt labsirdīgumam, mīļumam, zināšanām, attapībai, inteliģencei, gribasspēkam un vēlmei pilnveidoties, kā arī kripatiņai egoisma.

Pašcieņa nav nekas slikts, galvenais lai viss balansā. Nevar iet ar degunu mākoņos, bet zemi rakt arī nevajadzētu,” spriež skaistumkonkursa ”Mrs. Latvija 2020” fināliste.

Kāda ir viņas pašas skaistumkopšanas recepte? Kā izrādās, šajā ziņā Ita pārlieku nepārspīlē.

”Ar mani šajā jautājumā ir viegli. Ikdienā no kosmētikas man ir skropstu tuša un mitrinošs krēms. Man pat īsti nav lūpukrāsas, tikai lūpu spīdumi.

Vakaros pirms miega lietoju sejas putas, toniku un sejas krēmu. Tas arī viss, kas no kosmētikas atrodams manā vannasistabā. Viss ir kosmetologa un dermatologa ieteikts, pati neko neeksperimentēju,” par savu vienkāršo ikdienas skaistuma rutīnu stāsta Ita.

Runājot par to, kā ikdienā sevi uztur lieliskās formā, skaistule atzīst: ”Man ir paveicies, ka es varu ēst visu, ko vien sirds kāro, neraizējoties par liekajām kalorijām. Atzīšos, es mēdzu notiesāt šokolādi tieši pirms miega un nekautrējos piebērt kafijai divas karotītes cukura. Bet tas nenozīmē, ka nerūpējos par sevi.

Regulāra došanās pie kosmetaloga vai manikīra ir tikpat svarīgs kā ikmēneša vizīte pie ortodenta. Man ir 28 gadi, un man ir breketes, jo pēc abām grūtniecībām tas vienkārši bija nepieciešams.”

Viņa apzinās, ka rūpes par sevi ne vienmēr ir tikai masāža, skaistuma procedūra, SPA apmeklējumus, ko reizēm sev arī neliedz, bet arī regulāri ārsta apmeklējumi, lai uzturētu veselību labā stāvoklī.

”Ne velti saka: veselā miesā, vesels gars. Un tā patiešām ir.

Man ir svarīgi ikdienas vitamīni, un izdzertā ūdens daudzums, kvalitatīvs miegs un sabalansēts uzturs, fiziskās aktivitātes – divi līdz trīs treniņi nedēļā, bet tas nenozīmē, ka nevar šad tad atļauties apēst picu vakariņās vai ūdens glāzes vietā pusdienās izdzert kolu,” tā skaistā Ita no Zaļeniekiem.