8 komentāri
Šarmantā Jana Duļevska: Kā saglabāt sievišķību, atrodoties starp trim vīriešiem
Foto: LETA

Daudzas no mums, sievietēm, ikdienas steigā un rūpēs par citiem mēdz aizmirst par sevi. Šarmantā TV seja Jana Duļevska nav viena no viņām. Jana sarunā ar Skaties.lv atklāj, kā saglabāt savu sievišķību, kad mājās gaida trīs vīrieši.

Skaties.lv sazinājās ar daiļo Janu Duļevsku, lai noskaidrotu, kas, pēc viņas domām, ir sievišķīga sieviete un kā saglabāt dāmīgumu, atrodoties starp trim vīriešiem ģimenē.

Pēc Janas domām, sievišķīga sieviete ir dzīvesgudra. Kā atklāj šarmantā TV seja, sievišķība nav saistīta ne ar ārējo izskatu, ne profesiju.

“Jebkura sieviete savā būtībā ir sievišķīga,” atklāj Jana.

Atraktīvā Jana uzskata, ka sievietei ir jārada ap sevi siltums, tā īpašā sajūta, kur visi grib nonākt.

Vaicājot, vai tas ir bijis iemesls, kāpēc viņa iepatikusies savam vīram, TV dīva atbildi nezina, tomēr viens no svarīgajiem faktoriem ir sievietei radīt mājīguma sajūtu.

Jautājot, kā ir atrasties starp trim vīriešiem mājās (Janai ir vīrs Rodrigo Laviņš un dēli – Martins un Niklāvs), Jana atbild, ka viņai nepieciešamas dāmu sarunas, tāpēc viņa laiku pa laikam tiekas ar draudzenēm.

Tomēr ģimenē Jana jūtas mīlēta un “apčubināta”.

“Vīrs skaidro bērniem – mammīte ir viena dāma, viņa ir “jāuzpasē”,” stāsta Jana.

Janai sirdi silda vārdi un viņa patiesi jūtas mīlēta.

Diemžēl visiem kopā daudz laika kopā nesanāk pavadīt, jo bērni mācās, vīrs un pati Jana strādā, bet kad tas izdodas, tad tās ir vakariņas, kad pārrunāt dienas gaitā notikušo un brīvdienu rīti pie brokastu galda. Janai patīk apmeklēt kultūras pasākumus, uz tiem viņa dodas ar visu ģimeni. Tāpat ar vīru patīk teātris, bet visi kopā labprāt iet uz kino. Tas ir jauki – sanākt kopā, skatīties filmu un laiski baudīt popkornu.

 

Jana šovā “Es mīlu Tevi, Latvija”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl