Visu laiku romantiskākās filmu ainas, kuras dzīvē vēlas piedzīvot ikviena sieviete

1 komentārs
Visu laiku romantiskākās filmu ainas, kuras dzīvē vēlas piedzīvot ikviena sieviete

Romantiskas filmas – daudzas no mums tās uzskata par klišejiskām, pat banālām, bet ir daļa no mums, kas dziļi sirdī cer, ka kāda no šīm ainām reiz varētu notikt ar mums pašām realitātē. Un kas gan tur tik slikts?

Skūpstīšanās lietū

Cik saldi! Ikviena reiz sapņojusi, cik romantiski būtu skūpstīties lietū ar mīļoto cilvēku. Ja skūpsts beidzas ar deju lietū, tad skaidrs ir tas, ka šis vīrietis ir īstais! Pēc tam, protams, seko aina, kad, pārrodaties mājās, izmirkuši, viņš piedāvā savas sausās drēbes, karstu tēju pie kamīna un tālāk jau seko aina, kurai nepieciešams vecuma ierobežojums… :)

Lidostas aina

Tu dodies prom, bet pēkšņi atskrien viņš un cenšas tevi atrunāt no aizlidošanas vai vismaz pienācīgi pavada tevi ar skūpstiem un apskāvieniem.

Panorāmas rats

Ir vakars, un jūs izdomājat kopā doties uz karuseļu parku, kurā viņš piedāvā tev pavizināties panorāmas ratā. Skats no augšas liek tavai galvai reibt, bet to panāk arī viņš ar savu romantisko uzvedību.

Kopā gatavošanas prieks

Kura sieviete gan nemīl vīrieti virtuvē? Tas, ka vīrietis gatavo ir, iespējams, viena no seksīgākajām lietām pasaulē. Un kopā gatavošanas prieks ir filmas cienīga aina.

Dušas aina

Ikviena no mums reiz iztēlojusies karstus skūpstus karstā dušā. Tu attopies, ka vannasistabā nav dvieļa, kurā noslaucīties, bet pēkšņi atnāk viņš un izģērbjas, lai kopā ar tevi dušotos. Ūdens jātaupa!

Skatīšanās zvaigznēs

Ir vēls vakars, zvaigžņu lietus. Jūs abi guļat kādā pļavā vai pie jūras vieni paši, sarunājaties un ievēlaties vēlēšanos, skatoties zvaigznēs. Tas ir tik romantiski, ja tev pēkšņi kļūst vēsi un viņš piedāvā tev apgulties viņa azotē…

Ielēkt viņa rokās

Jebkura satikšanās pēc ilgāka laika pārtraukuma ir patīkama. Ielēkt savam vīrietim rokās ir ne vien romantiski, bet arī ļoti satuvinoši. Varbūt tu šo ainu vari pieredzēt jau šodien, pārnākot mājās no darba?

Titānika aina

Lai arī cik skumji šī filma beidzās, tajā ikviens moments bijis romantisks. Tev nav jābrauc ar milzīgu kuģi, lai vīrietis tev liktu sajusties kā Rozai, kas iztēlojas, kas lido. Nākamā braucienā uz Stokholmu ar mūsu pašu kuģi izspēlējiet šo ainu, tas tomēr ir tik ikoniski un skaisti!

Foto: filmas, kuras jāredz ikvienai sievietei

1 komentārs