Visu izšķīra vien 16 balsis! Noslēdzies balsojums par ”Mrs.Latvija 2020” skatītāju simpātiju

4 komentāri
Visu izšķīra vien 16 balsis! Noslēdzies balsojums par ”Mrs.Latvija 2020” skatītāju simpātiju
ANETE STRODE

Piektdienas, 7. augusta, vakarā Skaties.lv noslēdzies balsojums par konkursa ”Mrs.Latvija 2020”  skatītāju simpātiju. Rezultāti līdz pēdējam brīdim bija neprognozējami – pirmās vietas ieguvēja savākusi 2754 balsu, kamēr otrā atpaliek vien par 16 balsīm.

Balsojums par titulu ”Mrs.Latvija 2020 Skatītāju simpātija” Skaties.lv norisinājās vairāku mēnešu garumā, un nu ir noslēdzies.

Tā kā konkursa fināls pārcelts uz nākamā gada maiju, uzvarētāja netiks atklāta līdz pat šim datumam. Taču Skaties.lv vēlas apsveikt pirmo piecu vietu ieguvējas, neatklājot, kura no šīm dāmām ir līdere.

Piecas dalībnieces, kuras ieguvušas visaugstāko balsu skaitu ir: Iveta Ziemele, Aija Liepiņa, Svetlana Perfilova, Dace Valds un Ita Gražule.

Visas šīs dāmas saņēmušas vismaz 1000 skatītāju balsis, pirmās vietas ieguvēju atbalstījuši 2754. Cīņa par pirmajām divām vietām bija spraiga līdz pēdējam, un beigu beigās visu izšķīra nieka 16 balsis!

Skaties.lv apsveic visas piecas līderes un novēl veiksmi, turpinot gatavošanos lielajam finālam. Tajā uzzināsim, kura no piecām ir uzvarējusi!

4 komentāri