1 komentārs

Pašlaik britu karaliskā ģimene ir nonākusi visu mediju uzmanības lokā. Katru dienu par karaliskās ģimenes dzīvi izskan dažādas baumas, tostarp, ka Keita Midltone ir stāvoklī. Lai arī šādas baumas nav apstiprinātas, tomēr ārzemju prese nerimst rakstīt par prinča Harija jaunāko ”draudzeni’.

Jau iepriekš ziņojām, ka Princis Harijs, iespējams, ir atradis savu sirdsdāmu, slaveno seriāla Suits aktrisi Meganu Marklu. Aktrise šogad ir bieži apmeklējusi Londonu, kā arī, atrodoties karaliskajās vizītēs Toronto, princis esot aktrisi apmeklējis filmēšanas laukumā. Visticamāk, abi mīlas balodīši savas attiecības vēlēsies noklusēt, jo nedz princis Harijs, nedz aktrise Megana ir apstiprinājuši baumas par abu savstarpējām attiecībām.

Foto: TV3 publicitātes foto

Foto: TV3 publicitātes foto

Foto

Tā kā princis Harijs ir izslavēts ar savām kaislīgajām nakts uzdzīvošanām un ballīšu apmeklēšanu, šoreiz visa uzmanība tiek veltīta Harija baumotai mīļotajai, kura ir filmējusies ļoti pikantās seksa ainās seriālā Suits. Kādas ir šīs ainas, skaties pievienotajā videoklipā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl