Komentāri
Viss, kas tev jāzina par šā gada modi. Chanel kolekcija visā savā krāšņumā!

Šī nedēļa ir īpaša ar to, ka Parīzi pāršalc augstās modes dizaineru jaunākās kolekcijas atrādīšana sabiedrībai. Chanel ir viens no Francijas nozīmīgākajiem modes zīmoliem, kas slavu ir ieguvis ar saviem lakoniskajiem darinājumiem.

Chanel modes skate ir viena no gaidītākajām Haute Couture skatēm. Karla Lāgerfelda radītie tērpi ir unikāli, ar nelielu vīrišķības devu, ar ko bija pazīstama šī zīmola radītāja Koko Šanele, kura uzdrīkstējās nēsāt bikškostīmus un vīrišķīgas žaketes. Chanel jaunā Prêt-à-Porter kolekcija demonstrē dabīgos apģērba toņus, kas ir īpaši aktuāli šovasar. Katrai modes dāmai savu skapi jārotā ar kostīmu –  žakete un svārki, kas pārsniedz garumu pār celi. Īpašs akcents tiek likts uz plecu daļu, ja citi zīmoli atļāvās asimetriskas apģērbu daļas, tad Chanel pieturās pie klasiskām vērtībām, un plecu līniju padarot kuplāku, kā no tālajiem astoņdesmitajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Noskatoties Chanel jaunāko kolekciju, pavisam droši var teikt, ka šogad uz ielām redzēsim sievietes Viktorijas laikmeta tērpos – volāni, blūzes ar augstu kakla griezumu, mežģīnes, kuplas blūžu piedurknes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl