Komentāri
Viss, kas tev jāzina par šā gada modi. Chanel kolekcija visā savā krāšņumā!

Šī nedēļa ir īpaša ar to, ka Parīzi pāršalc augstās modes dizaineru jaunākās kolekcijas atrādīšana sabiedrībai. Chanel ir viens no Francijas nozīmīgākajiem modes zīmoliem, kas slavu ir ieguvis ar saviem lakoniskajiem darinājumiem.

Chanel modes skate ir viena no gaidītākajām Haute Couture skatēm. Karla Lāgerfelda radītie tērpi ir unikāli, ar nelielu vīrišķības devu, ar ko bija pazīstama šī zīmola radītāja Koko Šanele, kura uzdrīkstējās nēsāt bikškostīmus un vīrišķīgas žaketes. Chanel jaunā Prêt-à-Porter kolekcija demonstrē dabīgos apģērba toņus, kas ir īpaši aktuāli šovasar. Katrai modes dāmai savu skapi jārotā ar kostīmu –  žakete un svārki, kas pārsniedz garumu pār celi. Īpašs akcents tiek likts uz plecu daļu, ja citi zīmoli atļāvās asimetriskas apģērbu daļas, tad Chanel pieturās pie klasiskām vērtībām, un plecu līniju padarot kuplāku, kā no tālajiem astoņdesmitajiem.

Foto

Noskatoties Chanel jaunāko kolekciju, pavisam droši var teikt, ka šogad uz ielām redzēsim sievietes Viktorijas laikmeta tērpos – volāni, blūzes ar augstu kakla griezumu, mežģīnes, kuplas blūžu piedurknes.

Lasi vēl