Kādu ūdeni Tu dod bērnam?

Komentāri

Vasarā ir ļoti svarīgi dzert daudz ūdens gan Tev pašai, gan Tavam mazulim. Kā  pieradināt bērnu jau no agras bērnības dzert ūdeni? Cik daudz ūdens dienas laikā ir nepieciešams izdzert? Un ar ko atšķiras dzeramais ūdens no minerālūdens, un kā noskaidrot, kāds ūdens ir vispiemērotākais bērniem? Uz visiem šiem jautājumiem nākamajā videomateriālā atbildes sniegs uztura speciāliste Inese Siksna un jaunā māmiņa Līva.

Skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl