Visi to nevar! Ieskaties TV3 ziņu un raidījuma Bez tabu ģērbtuvē

3 komentāri
Visi to nevar! Ieskaties TV3 ziņu un raidījuma Bez tabu ģērbtuvē
FOTO: skaties.lv

Katru vakaru neiztrūkstoši Tv3 ekrānos mūs sveicina un uzrunā Tv3 ziņu un raidījuma Bez tabu moderatori. Allaž skaisti un eleganti sapucēti. Skaties.lv/Sievietei piedāvā tev ekskluzīvu iespēju ielūkoties telpā, kurā vienmēr pirms tiešā ētera radījumu vadītāji tiek saģērbti, sagrimēti un safrizēti.

”Ģērbtuve ir vieta, kur es noskaņojos raidījumam. Palīdzot mums saģērbties un grimējot, mūsu stilistes Inese un Ineta nevajadzīgo, bet neizbēgamo stresu palīdz pārvērst veselīgā adrenalīnā, bez kura tiešajā ēterā neiztikt, ” stāsta raidījuma Bez tabu vadītāja Agnese Drunka.
Par raidījuma vadītāju vizuālo tēlu jau ilgus gadus rūpējas stilistes Inese Kalva un Ineta Medne-Bernāne. Gan Tv 3, gan Bez tabu, gan Tv3 laika ziņu moderatoru tērpi veikalā Stockmann tiek mainīti katru nedēļu. Vienīgais no vadītājiem, kurš ir ticis pie savas pastāvīgās garderobes ir Bez tabu Seniors Juris Šteinbergs. Stiliste Inese Kalva atzīst, ka ilgo gadu laikā visi vadītāji ir kļuvuši ļoti patstāvīgi un noteikti varētu sapucēties pat bez stilistu palīdzības. Vienīgi – dažreiz gadās, ka piemirst pielikt mikrofonu, bez kura nekādi neiztikt. Par nelielo, bet svarīgo detaļu atceras tikai tad, kad ētera režisors aicina parunāt, lai izmēģinātu skaņas kvalitāti.

FOTO. Aplūko arī fotogaleriju un uzzini, kā veicās jaunākajā fotosesijā atraktīvajai raidījuma “Bez tabu” komandai

3 komentāri