Komentāri
Visi mīl Keitu! Kā izskatīties karaliski 20 eiro vērtās biksēs un piecus gadus vecā mētelī?
Foto: AFP, LETA/Skaties.lv

Kembridžas hercogiene Keita Midltone ir viena no mīlētākajām sievietēm pasaulē – ar savu vienkāršību, sirsnību un allaž kopto un izsmalcināto tēlu Keita iedvesmo daudzas no mums.

Portāls Skaties.lv ir apkopojis Keitas 2016. gada skaistākos tērpus. Varbūt tu vari smelties iedvesmu Vecgada ballītei?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zilais šiks 2671 eiro vērtībā

Keita Midltone, apmeklējot Sport Aid 40. jubilejas pasākumu, tērpās Rolanda Moureta zīmola kleitā. Keitas izvēlētā kleita bija absolūta sezonas aktualitāte, jo viņas pleci bija nedaudz atkailināti, kas šogad tika uzskatīts par īpašu trendu.

Kāda māte, tāda meita

Keita Midltone un princis Viljams ar ģimeni apmeklēja pasākumu par godu Anglijas karalienes Elizabetes II 90 gadu svinībām. Fotogrāfi iemūžinājuši Kembridžas hercogieni un mazo meitiņu Šarloti, kuras saskaņojušas savas kleitiņas. Mīļi!

Vecs mētelis – nu un tad?

Keita Midltone, apmeklējot ordeņa pasākumu šā gada vasarā, bija tērpusies mētelītī, ko pēdējo reizi vilkusi pirms pieciem gadiem! Kembridžas hercogienes augumu rotāja Katrīnas Valkeres zīmola kleita.

Mazā, rozā kleitiņa

Kembridžas hercogiene, ierodoties Kornvolā šā gada septembrī, bija tērpusies dizaineres “Lela Rose” radītajā kleitiņā. Šā zīmola apģērbs ir no ASV un ir specializējies elegantu un greznu apģērbu radīšanā. Ikdienas luksusa klases zīmola cenas ir visai augstas un mazumtirdzniecībā apģērbi maksā, sākot no 1000 eiro.

Bikses par 20 eiro

Keita patiešām spēj pārsteigt! Kembridžas hercogiene tās iegādājusies no zīmola “Gap”, kurā apģērbi ir pieejami ikvienam maciņam. Šo bikšu cena ir aptuveni 23 eiro. Pareizi saskaņojot bikses un ieturot klasisko stilu, tu vari panākt luksusa klases izskatu, kā to ir izdarījusi hercogiene.

“Zara” bikses – kāpēc ne?

Kurš teica, ka viss skaistais ir dārgs? Hercogiene nekautrējās tērpties zīmola “Zara” džinsu biksēs, dodoties kādā vizītē kopā ar mīļoto princi Viljamu.

No “Zara” līdz “Dolce & Gabbana”

Vizītes laikā Kanādā Keitai Midltonei mugurā bija zīmola “Dolce & Gabbana” zaļas krāsas kleitiņa, ar skaistām zelta pogām. Šāda stila kleitas 2016. gadā bija modernas un nepieciešams ikvienai stila dāmai.

Viegli un vasarīgi

Keitai Midltonei, šķiet, piestāv viss! Pat dizaineres “Kate Spade” puķainā kleita, kuras cena ir aptuveni 475 eiro. Kleitai hercogiene pieskaņojusi miesas krāsas zamšādas augstpapēžu kurpītes un miesas krāsas rokassomiņu.

Gluži kā līgava

Balta mežģīņu kleita ar šķēlumu, kas atsedz hercogienes slaidās kājas, ir fantastiska izvēle. Izvēlētā kleita pierāda, ka Keita Midltone ir pietiekami drosmīga un nebaidās izrādīt savus slaido augumu, tāpat kā to darīja princese Diāna, kura bieži vien šokēja sabiedrību ar izaicinošiem un karaļnama likumiem neatbilstošiem apģērbiem.

Karalienes Elizabetes II auskari

Keitu acīmredzami mīl arī karaļnams. Karaliene Elizabete II savus skaistos auskariņus aizdevusi šarmantajai Keitai. Jāatzīst, viņai tie lieliski piestāv!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl