Komentāri
Visi grib zināt! Ko Kanje Vests uzdāvināja mīļotajai Kimai dzimšanas dienā?

Slavenā un skandalozā realitātes šovu zvaigzne, kā arī modele un sabiedrības dāma Kima Kardašjana 21. oktobrī svinēja savu 36. dzimšanas dienu. Sociālajos tīklos ar saviem sveicieniem dalījās Kimas ģimene, kā arī viņas mīļotais vīrietis, reperis Kanje Vests.

Nav noslēpums, ka pēdējā laikā Kima ir ļoti izvairīga un sociālajos tīklos pavada krietni mazāk laika. Viņas pēdējais ieraksts vietnē Instagram pirms šausminošās nakts Parīzē, kurā Kardašjana kļuva par bruņotas laupīšanas upuri, bija fotogrāfija no Parīzes modes nedēļas.

View this post on Instagram

Details

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Lai arī Kardašjana vairs nav tik aktīva sociālajos tīklos, par sevi liek manīt viņas ģimene – māsas, kuras sirsnīgi sveica sabiedrības dāmu dzimšanas dienā, kā arī vīrs, reperis Kanje Vests, kurš vienmēr mīļotajai sarūpējis iespaidīgas dāvanas.

Šogad Vests, ņemot vērā mīļotās traumējošo notikumu Parīzē, savu dāvanu izvēlējies ļoti mierīgu un, jāatzīst, patiesi sirsnīgu.

Lūk, video, kurā Kardašjana redzama bērnībā!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl