Komentāri
Visi grib zināt! Ko Kanje Vests uzdāvināja mīļotajai Kimai dzimšanas dienā?

Slavenā un skandalozā realitātes šovu zvaigzne, kā arī modele un sabiedrības dāma Kima Kardašjana 21. oktobrī svinēja savu 36. dzimšanas dienu. Sociālajos tīklos ar saviem sveicieniem dalījās Kimas ģimene, kā arī viņas mīļotais vīrietis, reperis Kanje Vests.

Nav noslēpums, ka pēdējā laikā Kima ir ļoti izvairīga un sociālajos tīklos pavada krietni mazāk laika. Viņas pēdējais ieraksts vietnē Instagram pirms šausminošās nakts Parīzē, kurā Kardašjana kļuva par bruņotas laupīšanas upuri, bija fotogrāfija no Parīzes modes nedēļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

View this post on Instagram

Details

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Lai arī Kardašjana vairs nav tik aktīva sociālajos tīklos, par sevi liek manīt viņas ģimene – māsas, kuras sirsnīgi sveica sabiedrības dāmu dzimšanas dienā, kā arī vīrs, reperis Kanje Vests, kurš vienmēr mīļotajai sarūpējis iespaidīgas dāvanas.

Šogad Vests, ņemot vērā mīļotās traumējošo notikumu Parīzē, savu dāvanu izvēlējies ļoti mierīgu un, jāatzīst, patiesi sirsnīgu.

Lūk, video, kurā Kardašjana redzama bērnībā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl