Visi grib zināt – kas ir seksīgā dejotāja Kanje Vesta jaunākajā mūzikas video?!

0 Komentāru
Visi grib zināt – kas ir seksīgā dejotāja Kanje Vesta jaunākajā mūzikas video?!

Reperis Kanje Vests vienmēr šokējis ar savu agresīvo uzvedību, pārliecību par sevi, kā arī ar pēdējā laika radošajiem darbiem – Kanje sevi pierādījis kā apģērbu dizainers, kā arī mūzikas autors un videoklipu režisors. Pavisam nesen izlaistais klips dziesmai Fade no Vesta jaunākā albuma The Life of Pablo nošokēja visu pasauli. Daudzi joprojām jautā – kas ir šī sieviete Kanje dziesmas videoklipā?

Galvenā varone ir 25 gadus vecā aktrise un mūzikas autore Tejana Teilore, kas dzimusi Ņujorkā.

Teilore darbojusies ierakstu kompānijā Star Trak Entertainment kopā ar mūziķi Farelu Viljamsu, bet šobrīd ir viena no Kanje Vesta zīmola GOOD Music dalībniecēm.

Teilore pirmo reizi publiski parādījās bagāto vecāku bērnu raidījumā Mani saldie 16, kuru pārraidīja kanāls MTV. Jaunā un pievilcīgā aktrise piedalījusies arī repera Jay-Z 2007. gada izdotajā mūzikas videoklipā Blue Magic, kurā jau tad parādīja savas dejotprasmes.

Teilore ir saderinājusies ar amerikāņu basketbolistu Imanu Šumpertu un pagājušā gada decembrī laida pasaulē meitiņu. Jautājot, kā simpātiskā dāma spējusi tik ātrā laikā atgūt ideālo formu, viņa atbildēja, ka dejošana ir vismazāk novērtētais fitnesa veids, bet tas viņai palīdzējis nomest liekos kilogramus un iegūt perfektu augumu, par ko varam pārliecināties Kanje Vesta klipā.

Foto

Video

0 Komentāru