Komentāri
Visām mājsaimniecēm! Kā panākt, lai mīļotais vīrietis nomazgā traukus?

Bērnībā sapņoju par skaistu vīrieti pie sāniem, kuram ir veiksmīga karjera, daudz naudas, kuram patīk gatavot ēst un palīdzēt mājas darbos. Realitātē man ir ļoti foršs draugs, kurš ir gan veiksmīgs, gan pievilcīgs un, jā, mēdz palīdzēt man mājas darbos. Tiesa gan, gribētos, lai tas notiktu biežāk… Kā panākt to, lai vīrietis biežāk mazgātu traukus?

Panāc vienošanos

Ja tu kārtējo reizi esi pagatavojusi gardas vakariņas, tas būtu tikai godīgi, ja tavs mīļotais parūpētos par to, lai pēc tam virtuve būtu kārtīga un trauki nomazgāti. Saki mīļotajam, ka tev ļoti patīk viņam gatavot ēst un vislielākais prieks tev ir tad, ja viņam patiešām garšo tava maltīte. Saki, ka vēl lielāks prieks tev būs tad, ja mīļotais parūpēsies par kārtīgu virtuvi, lai jau rītvakar atkal tu viņam pagatavotu garšīgas vakariņas.

Piedāvā traukus mazgāt kopā

Viņš mazgā, bet tu noslauki un sakārto traukus plauktiņos. Mēs visi zinām, ka noslaucīt traukus ir mazākais ļaunums. :)

Izliecies, ka esi aizmigusi

Pēc kārtīgām vakariņām un seriāla, izliecies, ka esi iemigusi. Mīļotais nomazgās traukus bez liekas jautāšanas. Tiesa gan, tas attiecas tad, ja jūs abi kopā “neatplīstat”…

Apsoli viņam muguras masāžu

Masēt muguru ir daudz patīkamāk nekā ņemties ar netīriem traukiem. Pēc tam, kad mīļotais vīrietis ir nomazgājis traukus, apsoli viņam pamasēt muguriņu pirms gulētiešanas.

Lasi vēl