Vīrietis: 10 likumi, lai kopdzīve ar mums būtu laimīga

2 komentāri
Vīrietis: 10 likumi, lai kopdzīve ar mums būtu laimīga
FOTO: pixabay.com

Psihologi apgalvo, ka partneriem savstarpējās nesaskaņas vienmēr ir jāizrunā. Nereti jums šķiet, ka ar savu vīrieti domstarpības esat atrisinājuši, taču… atkal sākas viss no gala. Kā panākt, lai vīrieši mūs sadzird un saprot. Pamēģini uzlūkot šo problēmu ar vīrieša acīm.

1. Uzslavējiet mūs par to, ko esam izdarījuši. Mēs sajūsmināsimies par to, kādas jūs esat.

2. Sakiet, ko jūs vēlaties, bet ko – nē. Mēs neprotam uzminēt.

3. Uzstādiet noteiktus mērķus. Nesakiet: ”Man šķiet, ka tu velti man par maz uzmanības… ”Sakiet: ”Rīt plkst. 20.00 es tev stāstīšu par savu darbu. Lūdzu izrādi, ka esi ieinteresēts! Es atstāšu tev atgādinājumu  e-pastā.”

4. Nepārmetiet mums, ka retāk kā jūs uzkopjam māju. Mājas ir jūsu teritorija, kurā jums ir svarīgi justies kā saimniecei. Jā, mēs varam iznest atkritumu spaini. Taču atceramies, kāds bija skandāls, kad atkritumi izrādījās tavs sakaltētais līgavas pušķis.

5. Mēs ļoti pārdzīvojam, ja mūsu mīļotās sievietes kliedz un raud. Mums tas ir signāls, ka mūsu kopdzīvē viss iet greizi. Tāpēc mēs varam aiziet, jo šeit tik un tā visu jau esam salaiduši grīstē.

6. Nelieciet mums kļūt greizsirdīgiem! Nemaz! Greizsirdība mūs nogalina vēl vairāk nekā jūs. Nē, mums nav iebildumu, ja kāds cits vīrietis par jums sajūsminās! Mums ļoti sāp sirds, ja jūs mūsu klātbūtnē esat sajūsmā par citu vīrieti.

7. Lūdzu, lūdzu nepārbaudiet mūsu e-pastus vai īsziņas! Neceriet uz sapratni. Mēs vienkārši pārstāsim jūs cienīt.

8. Nesakiet ļoti bieži ”nē”, kad vēlamies seksu. Starp citu, atteikums vīrieti aizvaino daudz mazāk nekā sievieti. Mēs jau esam pieraduši, ka neizraisām nemitīgu iekāri. Tomēr sekss mums ir ļoti nepieciešams, kaut vai primitīvs. Tas ir labāk nekā nekāds.

9. Neaizliedziet mums tikties ar draugiem un veltīt laiku saviem hobijiem. Jā, protams, ka jūs mums esat daudz svarīgākas kā draugi, makšķerēšana un hokejs. Taču jums pašām nepatiks tas, kas paliks pāri no mums, ja nevarēsim ar draugiem iedzert aliņu un aizbraukt uz copi.

Aplūko! Cik maz viņiem nepieciešams, lai atgūtu spēkus un dzīves līdzsvaru. Foto:

10. Smaidiet! Mums tā ir zīme, ka viss ir kārtībā. Pārējam nav nozīmes….

2 komentāri