Vīriešu pusmūža krīze – kas sievietēm par to jāzina

Komentāri
Vīriešu pusmūža krīze – kas sievietēm par to jāzina

Izteikta pusmūža krīze skar gal­ve­nokārt tieši vīriešus, bet šis laiks var kļūt par vienu no sarežģītākajiem arī sievietes dzīvē. Kādas ir tās pazīmes?

Neuzticība

Kļūstot vecākiem, vī­rie­ši jūtas arvien vīrišķīgāki, tāpat arī palielinās va­jadzība pierādīt sevi. Kas gan var būt vēl labāks veids, kā to izdarīt, ja ne jaunas meitenes sa­val­dzināšana?!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārmaiņas

Tavs vīrs, visticamāk, nevar ciest iepirkšanos. Taču, ja kādu dienu pamani, ka viņš ar vislielāko aiz­rautību pēta vīriešu modes lapas un grib braukt uz lielveikalu, lai nopirktu kaut ko jaunu, sāc uzmanīties.

Otrā elpa

Tusiņš ar jauniešiem vīram pēkšņi liekas vislabākais piekt­dienas vakara pavadīšanas veids. Jūsu kopējie draugi vīru interesē tikpat mini­māli kā lietas, kuras agrāk darījāt kopā.

Depresija

Pusmūžs ir laiks, kad vīrietis pārdomā savu dzīvi, izvērtē, vai ir sasniedzis visu jaunībā cerēto un ap­domā nākotnes iespējas. Varbūt, ka tavs partneris uzskata, ka visus dzīves plānus jāpaspēj realizēt līdz 50 gadu vecumam, jo pēc tam to vairs nevarēs? Bet tā tas nemaz nav — ja vien ir gribasspēks un jūsu abu sapratne.

Intereses zudums

Ja tavs lau­lātais draugs pēkšņi zaudē interesi par no­tiekošo ģimenē un tevi kā sievieti, uz­skati to par brīdinājuma signālu.

Alkoholisms

Daudziem vīrie­šiem, sevišķi jaunībā, ir paradums pa­stip­rināti lietot alkoholu. Taču, ja tavs partneris ar stiprajām dzirām sācis aiz­­rauties tikai ne­sen, esi piesardzīga. Arī stress un de­presija, ir viena no pusmūža krīzes pazīmēm, var no­vest pie alkoholisma. Palīdzi savam vī­rietim tikt tai pāri!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl