Vīriešu pusmūža krīze – kas sievietēm par to jāzina

Komentāri
Vīriešu pusmūža krīze – kas sievietēm par to jāzina

Izteikta pusmūža krīze skar gal­ve­nokārt tieši vīriešus, bet šis laiks var kļūt par vienu no sarežģītākajiem arī sievietes dzīvē. Kādas ir tās pazīmes?

Neuzticība

Kļūstot vecākiem, vī­rie­ši jūtas arvien vīrišķīgāki, tāpat arī palielinās va­jadzība pierādīt sevi. Kas gan var būt vēl labāks veids, kā to izdarīt, ja ne jaunas meitenes sa­val­dzināšana?!

Pārmaiņas

Tavs vīrs, visticamāk, nevar ciest iepirkšanos. Taču, ja kādu dienu pamani, ka viņš ar vislielāko aiz­rautību pēta vīriešu modes lapas un grib braukt uz lielveikalu, lai nopirktu kaut ko jaunu, sāc uzmanīties.

Otrā elpa

Tusiņš ar jauniešiem vīram pēkšņi liekas vislabākais piekt­dienas vakara pavadīšanas veids. Jūsu kopējie draugi vīru interesē tikpat mini­māli kā lietas, kuras agrāk darījāt kopā.

Depresija

Pusmūžs ir laiks, kad vīrietis pārdomā savu dzīvi, izvērtē, vai ir sasniedzis visu jaunībā cerēto un ap­domā nākotnes iespējas. Varbūt, ka tavs partneris uzskata, ka visus dzīves plānus jāpaspēj realizēt līdz 50 gadu vecumam, jo pēc tam to vairs nevarēs? Bet tā tas nemaz nav — ja vien ir gribasspēks un jūsu abu sapratne.

Intereses zudums

Ja tavs lau­lātais draugs pēkšņi zaudē interesi par no­tiekošo ģimenē un tevi kā sievieti, uz­skati to par brīdinājuma signālu.

Alkoholisms

Daudziem vīrie­šiem, sevišķi jaunībā, ir paradums pa­stip­rināti lietot alkoholu. Taču, ja tavs partneris ar stiprajām dzirām sācis aiz­­rauties tikai ne­sen, esi piesardzīga. Arī stress un de­presija, ir viena no pusmūža krīzes pazīmēm, var no­vest pie alkoholisma. Palīdzi savam vī­rietim tikt tai pāri!

Lasi vēl