Vīriešu pusmūža krīze – kas sievietēm par to jāzina

Komentāri
Vīriešu pusmūža krīze – kas sievietēm par to jāzina

Izteikta pusmūža krīze skar gal­ve­nokārt tieši vīriešus, bet šis laiks var kļūt par vienu no sarežģītākajiem arī sievietes dzīvē. Kādas ir tās pazīmes?

Neuzticība

Kļūstot vecākiem, vī­rie­ši jūtas arvien vīrišķīgāki, tāpat arī palielinās va­jadzība pierādīt sevi. Kas gan var būt vēl labāks veids, kā to izdarīt, ja ne jaunas meitenes sa­val­dzināšana?!

Pārmaiņas

Tavs vīrs, visticamāk, nevar ciest iepirkšanos. Taču, ja kādu dienu pamani, ka viņš ar vislielāko aiz­rautību pēta vīriešu modes lapas un grib braukt uz lielveikalu, lai nopirktu kaut ko jaunu, sāc uzmanīties.

Otrā elpa

Tusiņš ar jauniešiem vīram pēkšņi liekas vislabākais piekt­dienas vakara pavadīšanas veids. Jūsu kopējie draugi vīru interesē tikpat mini­māli kā lietas, kuras agrāk darījāt kopā.

Depresija

Pusmūžs ir laiks, kad vīrietis pārdomā savu dzīvi, izvērtē, vai ir sasniedzis visu jaunībā cerēto un ap­domā nākotnes iespējas. Varbūt, ka tavs partneris uzskata, ka visus dzīves plānus jāpaspēj realizēt līdz 50 gadu vecumam, jo pēc tam to vairs nevarēs? Bet tā tas nemaz nav — ja vien ir gribasspēks un jūsu abu sapratne.

Intereses zudums

Ja tavs lau­lātais draugs pēkšņi zaudē interesi par no­tiekošo ģimenē un tevi kā sievieti, uz­skati to par brīdinājuma signālu.

Alkoholisms

Daudziem vīrie­šiem, sevišķi jaunībā, ir paradums pa­stip­rināti lietot alkoholu. Taču, ja tavs partneris ar stiprajām dzirām sācis aiz­­rauties tikai ne­sen, esi piesardzīga. Arī stress un de­presija, ir viena no pusmūža krīzes pazīmēm, var no­vest pie alkoholisma. Palīdzi savam vī­rietim tikt tai pāri!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl