Vīrieši, šis jums! Ko patiesībā vēlas sievietes?

Komentāri
Vīrieši, šis jums! Ko patiesībā vēlas sievietes?
Foto: Scanpix

Viena no cilvēka vajadzībām un pamatnepieciešamībām ir citu novērtējums, cieņa, kas nozīmē, ka ikvienam no mums ir nepieciešams dzirdēt kādu labu vārdu vai uzslavu.

Portāls Skaties.lv vēlējās noskaidrot, kas ir tie vārdi un komplimenti, kas sagādā patiesu prieku ikvienai sievietei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sievietes visbiežāk vēlas dzirdēt šādus komplimentus:

  • Tu lieliski izskaties;
  • Tu esi ļoti laipna;
  • Tu iedvesmo;
  • Tu spēj ieklausīties/uzklausīt;
  • Es novērtēju tavu palīdzību;
  • Tu esi labs draugs;
  • Tu esi mana dzīves mūza;
  • Apsveicu ar sasniegumiem;
  • Taviem mīļajiem ir paveicies ar tevi.

Sieviešu pieredze

Inese, 29: Man vislielākais kompliments ir par manu izskatu, kad es skaidri zinu, ka esmu pucējusies ilgi un dikti. Ir patīkami dzirdēt komplimentus, jo īpaši no pretējā dzimuma, ka izskatos labi.

Vaira, 29: Man svarīgi dzirdēt atzinību par kādu labi paveiktu darbiņu. Lielākais kompliments ir profesionāls kompliments.

Kādus vārdus vēlas dzirdēt katra horoskopa zīme

Zane, 26: Uzskatu, ka komplimentiem jāskan katru dienu un pašam ar tiem nevajag skopoties. Ja tev kaut kas otrā cilvēkā patīk, pasaki viņam to!

Inga, 26: Man vislielākais kompliments ir par maniem sprogainajiem matiem – latviski sakot, ir milzīgs “čakars” ar tiem tikt galā, tāpēc ir patīkami saņemt komplimentus no apkārtējiem.

Ance, 25: Man ir īpaši svarīgi no mīļotā dzirdēt to, ka labi izskatos pat no rīta. Tieši tad mēs, sievietes, esam visdabīgākās – bez kosmētikas, ne ar to labāko frizūru, bet toties mēs pašas!

Ko vīrieši patiesībā vēlas dzirdēt no savas sievietes

Baiba, 24: Atceros, ka man reiz kāds draugs teica – tu tik labi izskaties, ka pilnīgi saulīte uzspīdēja! Tas bija jauki.

Elīza, 23: Es nezinu, vai tas gluži bija kompliments, bet tajā brīdī tas šķita smieklīgi un pat sirsnīgi – visi zoodārza papagaiļi nobāl uz tava fona! Daudzas sievietes noteikti apvainotos, bet svarīgi ir, no kura cilvēka šis kompliments nāk.

Kristīne, 22: Nekad neaizmirsīšu, kā mana bijušā drauga mamma atzina, ka gribētu tādu vedeklu kā mani. Tas bija viens no atmiņā paliekošākajiem komplimentiem, kurš patiesi pacēla manu pašapziņu.

Foto: kādus komplimentus grib dzirdēt vīrieši

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl