”Vīrieša mīlestība sievietei dod visu, to nevar aizstāt ar vitamīniem!” Skaistumkaralienes Viktorijas dailes noslēpumi

Skaistumkonkursu dalībniece, starptautiskā apalīšu skaistumkonkursa ”Miss Pluss Sise Universe” uzvarētāja Viktorija Brovuna priecājas par saviem gēniem. Iedzimtības ietekmē viņai nav jāliekas zem skalpeļa vai jāapmeklē skaistumkopšanas procedūras. Viktorija atklāj savus skaistuma noslēpumus!

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Superīgā

  Superīgā

  Lielisks Raksts! Cik esmu dzirdējis Viktorija ir jauka, mīla, gadīga un draudzīga sieviete! Veiksmīga uzņēmēja uz kuru ar apbrīnu skatās visā Vecrīgā. Lieliska dāma, mums visiem vajadzētu pamācīties no Viktorijas drosmes un uzņēmības! Visi sie ļaunie komentētāji, jums tiešām, laikam savas dzīves nav!
 • T caur J

  T caur J

  Bildes ir apstrādātas. Dzīvē izskatās pabriesmīga. Pat tas klauna meikaps neglāb.
  • Kukū

   Kukū

   Labi, ka tu esi paglābts! Parādi sevi, lai varam salīdzināt, kurš te veiksmīgi skaists un ideāls visos aspektos. Hi hi...
 • Love it!

  Love it!

  Tev tak Teikas Hibrid jāiet àrstēties ar steigu!!!!
  Nav jau brīnums, ka pašai ar veci nav viss kàrtībā, jo šādas stulbības tik var uzrakstīt vecene, kura nav dabūjisi un savus hormonus izgāž uz visàm debess pusēm!

  Aita!!!
 • Vii

  Vii

  Oficiālajos kadros - ārkārtīgi skaista sieviete. Skatos un priecājos! Neiestudētajos gan paveras drusku cita aina...
 • Love it!

  Love it!

  Vaņķa, Jurka, Viktors utt!
  Kāpēc nevari publiski uzrakstīt savu skaisto vārdiņu, kas katru reizi raksta savus tizlos komentārus! Hibrīda cilvèks, joprojām nav pie prātiņa nācis! Nu pat ne pa kripatiņu! Ah cik žēl! Labāk bumbieres līdz viduklim, skaista, sievišķiga , gudra nekā pràtiņš zem zemes aprakts. Ja netiec ar savām problēmām galā ej ārstājies pie psihiatra vai sāc dzert kādus medikamentus,aptiekā bez receptes var nopirkt tādu “RELAXOLS STRESS “ļoti labi pilieni, palīdz, nomierina, nervu sistēma paliek mierīgāka!

  P.S.Tavu stulbumu jau tiešām nepārspēt Teikas Hibrīd!
 • Irvo

  Irvo

  Velts tās apakšbikses cik augstu gribi, tāpat skaistāka nekļūsi. Ja nu vienīgi pār to pārkrāsoto ģīmi pāri, tad tas palīdzēs kaut nedaudz.
 • Love it!

  Love it!

  Un atkal ierunājās cilvēks ar savu pretigo žulti! Briesmīgi, ka par šiem cilvēkiem neko neraksta tikai savas negācijas raksta katru reizi zem Viktorijas rakstiem! Kauna vispār nav!
  Un starpcitu viss Viktorijai ir savās vietās! Arī tā saucamā riepa pēc taviem vārdiem!
  90 gadu mode atgriežas- peldkostīmi ar augsto jostas vietu,jo izskatās pievilcīgi un seksīgi!
  #prātiņnacmājās!
 • Jurka no teikas

  Jurka no teikas

  Kāds tur skaistums, ja apenes jāsavelk līdz padusēm lai riepas noslēptu? Un bildes apstrāde, ja jau skaista - lai liek bildes kāda ir dabiska.
  • Jurčiks ogurčiks

   Jurčiks ogurčiks

   apenes līdz padusēm tagad ir modē :))) tā kā Jurka, Tu esi galīgi vecmodīgs pālis :))))
   • ogurecei

    ogurecei

    Apenes līdz padusēm ir modē normālas miesas dāmām, nevis izplūdušām amēbām! Speķis tāpat lien laukā it visur!
 • viedokli neviens neprasa

  viedokli neviens neprasa

  Iebāz savu viedokli dziļi savā pakaļā! Kropļu dvēsele!!!
 • Viktors
 • Žurku slazds

  Žurku slazds

  Ko gan tev vēl darīt?! Piedzimi, paust savu neapmierinātību ar savu nožēlojamo dzīvi... tādus komentārus kā Tev atstāj tikai bezsmadzeņu radījumi ar līkām kājām! Grēks uz tādiem apvainoties, var tikai pažēlot un nobučot uz pierītes! Mhuaaa.... :*
 • Vaņka kā Īvāns duraks

  Vaņka kā Īvāns duraks

  kāds sakars ar ģimeni un tāvām kotletēm... savā dzīvē tik kotletes esi redzējis! Iztīri taču savu netīro muti ar zobupastu, Tev neviens neliek sekot padomiem, pie tam Tev ar zirgiem, izskatās, labi sadzīvojas. Lauku sindroms Vaņo un vaņo :))))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!