”Vīrieša mīlestība sievietei dod visu, to nevar aizstāt ar vitamīniem!” Skaistumkaralienes Viktorijas dailes noslēpumi

19 komentāri
”Vīrieša mīlestība sievietei dod visu, to nevar aizstāt ar vitamīniem!” Skaistumkaralienes Viktorijas dailes noslēpumi
OLGA LEBEDEVA

Skaistumkonkursu dalībniece, starptautiskā apalīšu skaistumkonkursa ”Miss Pluss Sise Universe 2019” uzvarētāja Viktorija Brovuna priecājas par saviem gēniem. Iedzimtības ietekmē viņai nav jāliekas zem skalpeļa vai jāapmeklē skaistumkopšanas procedūras. Viktorija atklāj savus skaistuma noslēpumus!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija paziņo, ka skaistums viņai ir dots no dabas. Tētis bijis divus metrus garš ar skaistām, taisnām kājām, arī mammai bijuši labi gēni, to visu pārmantojusi skaistumkaraliene.

Karalienes cienīga ballīte! Viktorija nosvin uzvaru apalīšu skaistumkonkursā ”Miss Plus Size Universe”

”Man atliek tikai sevi uzturēt formā, bez ķirurģiskas iejaukšanās vai kosmetologa pakalpojumiem, kas šobrīd ir īpaši aktuāli dāmām. Savu seju neuzticu nevienam,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Viktorija.

Foto: OLGA LEBEDEVA

Skaistumkaraliene Viktorija sveic leģendāro Al Bano īpašā ģimenes notikumā

Viktorija piebilst, ka gribētu redzēt tās sievietes, kuras ļauj sevī injicēt vitamīnus un ”fillerus”, pēc desmit gadiem. Protams, bez kosmētikas, lai salīdzinātu dāmu ādu ar savu sejas stāvokli.

Skaistumkaraliene uzsver, ka to saka par dāmām, kurām ir nedaudz pāri divdesmit gadiem un kuras jau aizraujas ar procedūrām vai plastiskajām operācijām.

”Plastiskā ķirurģija, skaistumkopšanas salonu procedūras, injekcijas, tas viss ir bizness, naudas pelnīšana. Neviens nedod garantijas par sekām, kādas var piemeklēt. Pati lietoju tikai sejas maskas un mitrinošus krēmus,” stāsta Viktorija.

Arī ikdienā uzņēmēja “krāsojas” minimāli, viss, kas tiek lietots ir pūderis, skropstu tuša un lūpukrāsa.

Skaistule neievēro diētas, jo, sākot tās ievērot, tas jādara visu dzīvi. Viņa ēd sabalansēti, nekad neēd gaļu kopā ar kartupeļiem vai rīsiem, visu tikai pa daļām.

”Man ļoti garšo maize, no maizes nekad nevarētu atteikties. Nu ir pieejami dažādi veidi ar samazinātu cukura daudzumu, tas priecē. Saldumus ēdu, bet ierobežotā daudzumā, jo no tiem man parādās pumpas. Dienā izdzeru vairāk nekā divus litrus ūdens,” ēšanas paradumus atklāj Viktorija.

”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija domā, ka latvieši nenovērtē viņas uzvaru un nespēj par to priecāties

Foto: OLGA LEBEDEVA

Lai uzturētu sevi formā Viktorija apmeklē pirti, divas reizes nedēļā trenažieru zāli un reizi nedēļā ”aqua bike”. Būtiskas skaistulei ir masāžas, jo pēc fiziskās slodzes muskuļiem vajag relaksāciju.

”Man vienmēr ir koptas rokas. Tas ir svarīgi, jo daudz kontaktējos ar cilvēkiem, vadu savu biznesu, rokām noteikti, jābūt koptām un sievišķīgām,” smaida Viktorija.

Papildus visām sportiskajām aktivitātēm Viktorija daudz staigā, jo mājās viņai ir sunītis, kuram nepieciešamas garas, pilnvērtīgas pastaigas.

”Sievietei ir svarīgi dzīvot regulāru dzimumdzīvi, tad vispār nebūs problēmu. Vīrieša mīlestība sievietei dod visu, to nevar aizstāt ar vitamīniem,” smejas Viktorija.

19 komentāri