Viņus uzbudina garas… rokas. 15 nianses, kas vīriešus “padara trakus”

Pievienot komentāru
Viņus uzbudina garas… rokas. 15 nianses, kas vīriešus “padara trakus”
Foto: pixabay.com

Sievišķā intuīcija parasti pasaka priekšā, kas patīkami uzbudina un satrauc vīrieti: kādas smaržas, apģērbs, uzvedība u.tml. Taču ir arī visiem stereotipiem neatbilstošas nianses, kas vīriešus ”padara trakus”. Kādi ir zināmie un ne tik zināmie ”ieroči”, ar ko vari iekarot savu vīrieti.

Spontanitāte

Vīriešiem patīk, ja sieviete visu dzīvē tver nedaudz spontāni un viegli. Tas viņiem asociējas ar jauniem piedzīvojumiem, novitātēm, kas izraisa seksuālo uzbudinājumu.

Neaizsargātība

Nav noslēpums, ka daudzām biznesa un karjeras lēdijām personīgā dzīve neizdodas tik labi kā profesionālā. Ja sieviete velta darbam ļoti daudz laika un spēka, tad, pašai nemanot, kļūst par haizivi arī ģimenes dzīvē. Vīrietim daudz labāk patīk, ja sieviete ir neaizsargāta, trausla un sievišķīga. Ja nepratīsi ”pārslēgties”no darba uz mājām, mīļotais var sākt no tevis vairīties.

Rūpes par citiem

Saskaņā ar britu zinātnieku pētījumu cilvēki, kas rūpējas par citiem, pretējā dzimuma acīs ir ļoti pievilcīgi. Viņiem, kā likums, ir ļoti bagāta un piesātināta seksuālā dzīve.

Vilcināšanās uzsākt seksuālas attiecības

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Skan kā no grāmatas par jauno dāmu labu audzināšanu, vai ne? Banāli, bet tā tiešām ir. Daudzi laimīgi  precētie vīrieši atzinuši, ka nereti romantiskas vakariņas bez turpinājuma, vai pat grāmatu lasīšana gultā, palīdz pārim veidot ciešāku emocionālo saikni.

Koķetērija

Vīrietis mīl “ar acīm”. Kāpēc nespēlēt pēc viņa noteikumiem? Arī tavam ilggadējam partnerim ļoti patiks, ja laiku pa laikam tu viņam veltīsi kādu koķetu skatienu, vai ”nejauši” iepozēsi  erotiskā apakšveļā.

Ķirbju kūkas smarža

Aizmirsti Chanel №5! Neticami, bet, atkal jau britu zinātnieki, ir atklājuši, ka no 23 aromātiem, visspēcīgāko asins pieplūdumu dzimumloceklī izraisa ķirbju kūkas smarža sajaukumā ar lavandas aromātu… Kāpēc? Iespējams, ka šī smaržu buķete asociējas ar dabu, pikniku, kas liek vīrietim justies īpaši atbrīvoti.

Risks

Foto; freeimages.com

Foto; freeimages.com

Bīstamas situācijas saražo asinīs lielu daudzumu hormonu, kas atbild arī par seksuālo uzbudinājumu. Tieši tāpēc vīriešiem ļoti patīk sekss ekstremālos apstākļos.

Apakšveļas komplekts

Ja sievietes biksītes un krūšturis ir no viena komplekta, tad vīrietis to uztver kā zīmi, ka viņa partnere netērē lieku enerģiju un līdzekļus apģērba iegādei. Vēlies vairāk seksa? Izvēlēties sarkanu apakšveļu!

Sarkanā krāsa

Foto; freeimages.com

Foto; freeimages.com

Uzvelc uz nākamo randiņu sarkanu kleitu! Ir izpētīts, ka vīrieša acīs sieviete kļūst daudz pievilcīgāka tieši sarkanā apģērbā. Vainīga ir māte – daba. Kad šimpanzes mātītei tuvojas ovulācija, viņa izrāda tēviņam sava ķermeņa daļu apsārtumu,  – tādā veidā raidot ”izredzētajam” signālu, kam viņš nespēj pretoties.

Sieviete – dvīnis

Iespējams, esi novērojusi, ka nereti mīlnieki ir viens otram līdzīgi. Tas tādēļ, ka daudzus vīriešus neapzināti pievelk tādas sievietes, kuras atsevišķos sejas vaibstos atgādina viņus pašus. Iespējams, tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc radies teiciens – kā divas ābola pusītes.

Sievietes smiekli

Protams, ka tavs smaids ir apburošs un valdzinošs, bet, ja tu kopā ar savu mīļoto smiesies no sirds, tad tevi gaida ārkārtīgi aizraujoši piedzīvojumi guļamistabā. Saskaņā ar pētījumiem, vīriešus uzbudina sievietes smiekli, jo neapzināti viņiem tie asociējas ar skaņām, ko parasti dāmas izdveš seksa laikā.

Garas, izteiksmīgas  rokas

Garo kāju īpašnieces, atvainojiet! Nenogurdināmie Velsas universitātes pētnieki ir noskaidrojuši, ka vīriešus daudz vairāk  piesaista pretējā dzimuma garās rokas. Viņu acīs sievietes tad izskatās slaidākas, bet garās rokas ”saka priekšā”, ka to īpašniecēm ļoti patīk apkampties un glāstīt.

Plati gurni

Tas ir vēl viens iemesls mīlēt savu ķermeni, kaut arī tas neatbilst visiem ideālajiem parametriem. Izrādās, ka daudziem vīriešiem ļoti patīk dāmas ar platiem gurniem. Kalifornijas universitātes zinātnieki šo īpatnību skaidro šādi: jo sievietei lielāki gurni un augšstilbi, jo vairāk viņas organismā ir Omega -3 taukskābes. Tās grūtniecības laikā tieši ietekmē bērna smadzeņu attīstību. Un vīrieši taču vēlas gudrus pēcnācējus, vai ne?

Sievietes  – kolēģes

Sievietes, kuras aktīvi meklē sev partneri, parasti to dara ”tuvākajā apkārtnē”. Savukārt, vīrieši iesaistās ar kolēģēm intīmās attiecībās tādēļ, ka ilgstoša atrašanās vienā telpā, neapzināti tiek uztverta kā attiecību stabilitātes garantija.

Tavas seksa rotaļlietas

Sievietes nereti kautrējas izmantot vibratoru vīrieša klātbūtnē, vai pat atzīties viņam, ka to lieto. Patiesībā – pilnīgi aplam! Atgādinu: vīrieši mīl ”ar acīm”. Daudziem tā šķitīs ļoti uzbudinoša aina, vērot, kā viņa mīļotā gūst baudu, izmantojot seksa rotaļlietas. Pavairo tās savā guļamistabā!

Foto

Lasi vēl