Komentāri
Viņas melo labāk pārsteigums Lauris Reiniks: Meitenēm melošana ir tāds kā… dzīvesstils

Viens no seriāla Viņas melo labāk lielākajiem pārsteigumiem neapšaubāmi ir mūziķis Lauris Reiniks. Lauris atzinās, ka sievietes patiešām melo labāk un šī viņam būs ļoti interesanta pieredze, filmējoties seriālā.

Kas melo labāk  – viņas vai viņi?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas, noteikti viņas. Pēc pieredzes varu teikt. Es pats ļoti slikti meloju. Man “jāieslēdz” baigais aktieris, bet pēc tam es slikti jūtos. Savukārt meitenēm tas tāds… dzīvesstils.

Un kā seriālā?

Seriālā man ir jāmelo. Mans tēls ir vieni lieli meli. Es pats neesmu sliktais, lai tēls kā tāds ir visnotaļ draudīgs – esmu bandīts ar kriminālu pagātni. Man bija pārsteigums, ka man piedāvāja tieši tādu lomu. Tas ir tēls, kuru pats sev nekad nepiešķirtu.

Vai šī ir tava pirmā “lielā” loma?

Seriālā – jā, šī ir pirmā lielā loma. Loma kā tāda nav liela, bet man patīk, ka tāda šajā seriālā ir. Pirms tam esmu spēlējis Arvīda Krieva “Dancis pa trim” un Žaklīnas Cinovskas ”Prāts vai instinkts”. Igora lomā man visvairāk sanāca sastrādāties ar Eviju Skulti, Agnesi Zeltiņu un Lauri Subatnieku. Visi notikumi būs saistīti ar viņiem trim.

Pārējo gan Lauris neatklāj, bet labi vien ir. Intriga jāsaglabā. :)

Skatieties seriālu Viņas melo labāk jau 23. maijā un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:20 TV3 un TVPlay!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl