Viņas melo labāk jaunā aktrise Ieva Florence: Dina ļoti grib mīlēt

Komentāri
Viņas melo labāk jaunā aktrise Ieva Florence: Dina ļoti grib mīlēt

Mēs visas ar nepacietību gaidām seriāla Viņas melo labāk ceturto sezonu. Man bija saruna ar jauno aktrisi Ievu Florenci, kura seriālā atveido gudru, skaistu un talantīgu meiteni – Dinu Blūmu. Dinas kaislība ir fotografēšana un, kā jau mākslinieciskai dvēselei raksturīgi, svarīga brīvības sajūta, tāpēc nav brīnums, ka viņa bieži vien nonāk konfliktsituācijās ar tēvu, kam patīk visu kontrolēt.

Jaunajā Viņas melo labāk sezonā tavam tēlam ir interesantas un visnotaļ sarežģītas attiecības ar tēvu. Vai tu saskati līdzības ar sevi arī dzīvē?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jā, pat ļoti lielas līdzības, tiesa gan attiecībās nevis ar tēvu, bet ar mammu. Tad, kad mēs sākam pieaugt un tad, kad mēs gribam kaut ko savu – vietu, īstenot mērķus… Tas ir jaunības maksimālisms, tīņu gadi. Un tiklīdz vecāki stājas ceļā jebkādā ziņā, tad sākas milzīgas problēmas. Manuprāt, pat ne tik lielas problēmas bērnam, cik tētim vai mammai, savukārt bērnam tas ir milzīgs pārdzīvojums. Šajā sezonā to varēs redzēt. Sekot līdzi, kā var vai, tieši otrādi, nevar savaldīt savus bērnus.

Parasti tēvi mēdz iebilst pret meitu otrajām pusītēm. Vai tavam tēlam ir gaidāmas attiecību intrigas ar seriāla vīriešiem?

Dinai ir savi mērķi dzīvē. Viņa nav tā sieviete, kas nevēlas jebkādas attiecības. Viņa grib. Viņa ļoti grib mīlēt. To arī varēs redzēt, vai Dinai izdosies atrast mīlestību, vai nē. Varbūt vēlāk… pēc šīs sezonas. (Smaida.) 

Kas melo labāk – viņas vai viņi?

Viņas. Noteikti! Jo sievietēm tas sanāk dabīgāk. Viņi varbūt grib melot labāk, bet viņiem tas vienkārši nesanāk. (Smejas.)

Viņas melo labāk 4. sezonu varēsim vērot, sākot no 23. maija un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 TV3 un TVPlay.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl