Komentāri
Viņas dara “veču” darbu! Atklāti stāsti par to, kā šīs sievietes izvēlējušās vīrišķīgas profesijas
Foto: ekrānuzņēmums

LNT raidījuma “Profesija mamma” piektajā sērijā par sievietēm, kurām izdevies apvienot mājas un ģimenes siltumu ar pašu izvēlētām vai ģimenes piespēlētām īsteni vīrišķīgām profesijām! Stipras, drosmīgas un neatlaidīgas ir šīs sievietes!

Raidījuma varones ir 134 hektāru lielas saimniecības vadītāja un sešu bērnu mamma Igita Kociņa, Bijušo Ģenerālprokuratūras sevišķi svarīgu noziegumu izmeklēšanas pārvaldes priekšniece Rita Aksenoka un drifta karaliene Kristena jeb Kristīne Pavlovska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sievietes atminas savas bērnības dienas un to, kā izdomāja kļūt par to, ko kļuva.

Rita Aksenoka ir precējusies 50 gadus. Visus šos gadus vīrs rūpējies par bērniem, jo pati Rita bieži bijusi darbā. Tomēr viņa allaž darīja visu, lai bērni nejustu, ka mammas nav. Rita atzīstas, ka lielākais prieks ārpus darba bija tieši bērni.

Igita Kociņa ilgus gadus bijusi nevis ģimenes galva, bet kakls – bet kakls taču groza galvu! Pēc traģēdijas ģimenē, kad vīrs uz dzīvi palika ratiņkrēslā, Igita uzņēmās darbu saimniecībā. Iemācījās braukt ar traktoru, art, sēt, u.tml. Pati savām rokām uzmūrēja akmens kamīnu. Neskatoties uz to, ka palikusi viena, viņai ir seši bērni, kuri regulāri palīdz Igitai saimniecības darbos.

Drifta karaliene Kristena iemācījās braukt ar mašīnu autoskolā, kad bija gaidībās. Pirms tam nekad nebija sapratusi, kāpēc cilvēki skatās ralliju, tādēļ izmēģināja atrasties otrā pusē – pati apsēsties pie automašīnas stūres. No piedalīšanās amatieru rallijā līdz drifta karalienes titulam Kristena atzīst, ka baudu sagādā pats process. Drifta karaliene stāsta, ka lielākais atbalsts bijusi Kristenas ģimene.

Neatkarīgi no tā, ar ko sievietes nodarbojas – viņu lielākais atbalsts ir ģimenes!

Foto

Video

Lapa netika atrasta | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Svētdiena, 18. februāris

Kora, Kintija

Horoskops aunam

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops vērsim

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops vēzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops lauvai

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops jaunavai

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops svariem

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops skorpionam

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops strēlniekam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops mežāzim

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops ūdensvīram

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops zivīm

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.