Komentāri

Daudzi, ieraugot Kendru, teiks – tipiska blondīne! Skaļa, traka un ārišķīga. Bet patiesībā Kendra no parastas meitenes ir izaugusi par gudru un tiešām foršu sievieti, kas ir arī divu bērnu māmiņa! Ar ko īpaša ir Kendra Vilkinsone un kā no parasta Playboy zaķa viņa kļuva par ģimenes cilvēku?

2004. gadā vien 18 gadus vecā Kendra ievācās Hjū Hefnera, amerikāņu žurnāla izdevēja un Playboy dibinātāja mājā. Lai gan Kendrai tajā laikā bija draugs, viņa ātri vien sakravāja savas mantiņas un nolēma kļūt par vienu no Hjū draudzenēm, kā arī filmēties realitātes šovā The Girls Next Door. Pati Kendra apsolīja savai mammai un vecmāmiņai, ja viņai tur nepatiks, viņa ies prom.

Hefners Kendrā pamanīja ko tādu, ko viņa pati sevī neredzēja. Kendra mājā ienesa prieku, jo bija jauna, traka, kā arī ļoti sportiska meitene, kas klausījās hiphopa mūziku. Tomēr šai trakajai meitenei vajadzēja pieņemt Playboy mājas noteikumus – viņa nedrīkstēja pamest māju, kā arī nedrīkstēja krāpt savu jauno, tajā laikā, 78 gadīgo draugu, kuru viņa dalīja ar vēl divām meitenēm – Holliju Medisoni un Bridžetu Markuardu.

Bet tam visam bija arī labā puse – meitenes dabūja, ko gribēja. Viņas bija izlutinātas – visa pasaule bija nolikta jaunajām meitenēm pie kājām.

Tomēr, būdama jauna, Kendra pārkāpa noteikumus brīdī, kad par Hjū Hefnera vienīgo draudzeni kļuva Hollija Medisone.

Foto

Kendra pameta māju pēc 5 gadiem, kad sāka tikties ar savu tagadējo vīru Henku Basketu, amerikāņu futbola spēlētāju. Tajā laikā viņai piedāvāja izveidot savu realitātes šovu, kurā parādīta Kendras trakā būtība, bet šovs pārtapa par romantisku stāstu – jaunā meitene bija absolūti iemīlējusies un tika bildināta.

Kendra audzina divus bērnus – Henku junioru un Elaižu. Lai arī ģimenē viss neiet tik gludi, Baskets Kendru reiz krāpis, viņi gandrīz izšķīrās, tomēr šī jaunā dāma pierāda, ka attiecības ir darbs, pie kura jāstrādā ikdienu.

Starp citu, Kendru var atpazīt arī pēc viņas smiekliem. Tie patiesi ir unikāli!

Video

Baudi realitātes šovu Kendra darbdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

Lasi vēl