Vilnas apģērba pareiza kopšana un uzglabāšana

0 Komentāru
Vilnas apģērba pareiza kopšana un uzglabāšana
Publicitātes foto

Padomā par savu mīļāko vilnas džemperi – tas ir pūkains, omulīgs un tikpat mīļš kā tuvākā cilvēka apskāviens. Tas saistās ar siltām atmiņām, kuras vēlies izdzīvot atkal un atkal. Saglabāt sava mīļākā džempera krāsu, formu un maigumu vairs nav neiespējamā misija, jo ar pareizu tā mazgāšanu un uzglabāšanu tas izskatīsies labi ilgu laiku.

Ikdienas ceļvedis vilnas apģērbu kopšanā un uzglabāšanā

Ja Tu vēlies, lai siltais vilnas džemperis paliktu pūkains un saglabātu krāsu un formu vēl vairākus gadus, ir nepieciešams iegaumēt dažas nelielas, bet būtiskas nianses vilnas apģērbu kopšanā.

Pavisam noteikti pats nozīmīgs ieguldījums vilnas apģērbu kopšanā būs veļas mašīnas un žāvētāja iegāde, kas ieguvuši “Woolmark” zilā vai “Woolmark” zaļā sertifikāta apliecinājumu. Pirms ierīču iegādes ir ieteicams rūpīgi izpētīt to piedāvātās funkcijas un iegūt apstiprinājumu, ka tās ir piemērotas vilnas apģērbu kopšanai. “Electrolux” piedāvājumu klāstā ir īpaši saudzīgais, bet ļoti jaudīgais “DelicateCare” sistēmas veļas žāvētājs – tas pielāgo žāvēšanas ciklu atbilstoši audumam, veļas tilpnes kustības, kā arī žāvē apģērbu saudzīgi, mainot tā griešanās virzienu, lai novērstu apģērba burzīšanos. Turklāt žāvēšanas temperatūra ir konstanta un nepārsniedz 55°C.

Kas attiecas uz rūpēm par vilnas apģērbiem pēc to mazgāšanas, tad svarīgi būtu atzīmēt, ka, ja veļas žāvētājs nav pie rokas, tad vilnas apģērbu ļoti ieteicams žāvēt izklātā veidā, pirms tam saudzīgi izspiežot no tā mitrumu. Lieko ūdeni no vilnas apģērba vislabāk izspiedīsi, ja pirms tam to ietīsi dvielī.

Foto: Publicitātes foto

Kad apģērbs ir izžuvis un gatavs ievietošanai skapī, ievēro, ka drēbes no austa auduma – tādas kā mēteļi – ir jāpakar uz polsterēta pakaramā, savukārt adīti vilnas džemperi un jakas jāsaloka un jānoglabā plauktā. Pēc vilnas apģērba valkāšanas ieteicams tam ļaut nostāvēties diennakti un tikai tad ievietot to skapī – tas apģērbam ļaus atgriezties iepriekšējā formā. Savukārt, ja vēlies pasargāt savus vilnas apģērbus no kodēm, izmanto lavandas maisiņus vai ciedra koka bumbiņas, novietojot tās skapī vai plauktā.

Lai ātri atsvaidzinātu vilnas apģērbu, pakar to vannas istabā, kamēr ej dušā vai vannā, – mitrums telpā izgludinās vilnas audumu. Tāpat atceries, ka vilnu ieteicams gludināt zemā temperatūrā, periodiski samitrinot audumu, lai to nesabojātu. Ērtākam ikdienas solim tavā mājoklī “DelicateCare” veļas žāvētājs piedāvā patentētu veļas tilpnes kustību, kas samazina burzīšanos un gludināšanas nepieciešamību. Tas ir lielisks risinājums, kas aiztaupīs laiku, ko pavadi pie gludināmā dēļ. Savukārt veļas žāvētājs ar tvaika funkciju padarīs skapī saburzīto apģērbu svaigu un vilkšanai gatavu mazāk nekā 15 minūtēs.

Foto: Publicitātes foto

“Woolmark” – sertificēta aprūpe par vilnas apģērbiem!

Daudzas Electrolux veļas mazgāšanas ierīces ir saņēmušas uzņēmuma “Woolmark” sertifikātu, kas ir pasaulē plaši pazīstams eksperts vilnas izstrādājumu kopšanas jomā. Sertifikāts garantē, ka ierīces var droši lietot vilnas izstrādājumu mazgāšanai, kuri citādi paredzēti tikai mazgāšanai ar rokām.

Ir divu veidu “Woolmark” sertifikāti:

  • “Woolmark” zilais sertifikāts norāda, ka ierīce ir pārbaudīta un ir pierādīts, ka tās cikls ir tikpat saudzīgs vai pat saudzīgāks nekā mazgāšana ar rokām.
  • “Woolmark” zaļais (agrāk “Woolmark” platīna) sertifikāts norāda, ka ierīcē var mazgāt veļu, kas paredzēta tikai mazgāšanai ar rokām. Tostarp zaļais sertifikāts norāda, ka rezultāts panākts ar zemākiem enerģijas patēriņiem.

“Electrolux” ir radījis ierīces drošai un kvalitatīvai veļas aprūpei – Tev atliek tikai izvēlēties!

Uzzini vairāk www.electrolux.lv

0 Komentāru