“Viens aizejot paņem līdzi tavu mīļākā šampanieša pudeli.” Mūrniece nododas rudenīgām pārdomām

Uzņēmēja Linda Mūrniece bieži vien sociālajā tīklā ”Facebook” publisko dažādas pārdomas par dzīvi, mīlestību un vīriešiem. Šoreiz Linda dalījusies pārdomās par cilvēkiem mūsu dzīvēs, cilvēku dažādību un to, cik grūti atšķirt, kuri cilvēki ir mūsējie un, kuri nē.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Martins Sliseris

  Martins Sliseris

  Interesantas pārdomas,atklāsmes par attiecībām... ņemot vērā šībrīža kultūru,virtuālo informācijas leiputriju...ir patīkami šādi raksti,rodas iespaids,kā cilvēki, neskatoties uz massu mēdijiem un informācijas kvalitāti,kas tiek reklamēta... tomēr saglabā kādas dvēseliskās kvalitātes un prāta asumu...;)
 • Nja

  Nja

  Kolosāla, dzīvesgudra sieviete. Daudz kam izgājusi cauri, bet nesalauzta, bez rūgtuma sirdī. Daži te, protams, ķengājas, bet ne jūs viņas kurpēs esat staigājuši, lai mestu ar dubļiem.
  • Centis Ūbele

   Centis Ūbele

   Kur te izpaužās dzīvesgudrība? Ož pēc šizofrēnijas sākuma stadijā. Neviena dzīvesgudra, kolosāla sieviete NEKAD un NEKĀDOS apstākļos neķengās kādreiz savā dzīvē nozīmīgos vīriešus. Tur ir tā dzīvesgudrība.
   • 12345

    12345

    Ķengājas tie, kas redz skabargu otra acī, bet baļķi savējā neredz.
    Es, kā cilvēks no malas, nekādas ķengas neredzu, pārdomas, jā. Tas ir FB teksts, kur cilvēki bieźi dalās ar savām sajūtām un pārdomām, adresēts draugu lokam. Ja pārkopē un pārpublicē tālāk, tad tāpēc, ka tajā ir kas tāds "that makes sense". Bet kam neinteresē, var nelasīt.
 • buks
 • Ragana

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!