“Viens aizejot paņem līdzi tavu mīļākā šampanieša pudeli.” Mūrniece nododas rudenīgām pārdomām

7 komentāri
“Viens aizejot paņem līdzi tavu mīļākā šampanieša pudeli.” Mūrniece nododas rudenīgām pārdomām
FACEBOOK

Uzņēmēja Linda Mūrniece bieži vien sociālajā tīklā ”Facebook” publisko dažādas pārdomas par dzīvi, mīlestību un vīriešiem. Šoreiz Linda dalījusies pārdomās par cilvēkiem mūsu dzīvēs, cilvēku dažādību un to, cik grūti atšķirt, kuri cilvēki ir mūsējie un, kuri nē.

Ierakstu Linda iesāk, rakstot, ka cilvēki ir tik dažādi, ir grūti atšķirt, kurš ir kurš – ne visiem ir vieta mūsu dzīvēs.

Linda Mūrniece izpilda doto solījumu un piepilda meitas sapni

”Tas nebija viņš. Un rožu nebija. Es viņu iedomājos, ne izdomāju.” Linda Mūrniece par sapnī redzēto vīrieti

”Viens izmanto tavu atvērto sirdi un prom ejot paņem līdzi tavu mīļākā šampanieša pudeli, lai ietaupītu naudu nākamajam randiņam. Un tad citā dienā kāds, ko nemaz nepazīsti, atsūta baltu liliju klēpi,” tā Linda.

Linda turpina, rakstot, ka viens ņem un ņem, un nebeidz ņemt, un uzskata to par pašsaprotamu, un tad atnāk kāds no pagātnes un atdod desmit gadus vecu jau aizmirstu parādu.

Kāds cits Lindai stāsta, ka jāmainās, kamēr cits pasaka, ka viņa ir perfekta ar visiem trūkumiem.

Kāds kungs Lindai Mūrniecei nosūta kārotās 100 rozes

”Viens saka, ka tev ir par daudz gadu, kamēr cits izskaidro, ka tie ir tikai cipari pasē un katrs tavs gads ir balva. Viens stāsta, ka tev jāmainās, kamēr cits grib paturēt katru tavu kustību, asaru vai vaibstu,” turpina Linda.

Linda zina, ka viens izliekas par sirsnīgo, lai dabūtu pēc iespējas vairāk labuma, kamēr cits klusiņām gaida, kad nogursi, lai atskrietu palīgā.

“Viens izstāsta visiem pasaku, ka tu viņam esi, kamēr kāds kaut kur līdzās gaida, kad paskatīsies uz viņu. Viens grib to, kas tu esi un ko tu vari dot, kamēr cits grib tikai tevi pašu. Iemācīties atšķirt ir svarīgi,” nobeidz Linda.